Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy ha ránézek...

Miért van az, hogy ha ránézek vagy elkezdek beszélni a kutyámhoz (vagy elindul felém) az csóválja a farkát mint az őrült, de amint megsimogatom, abbahagyja?

Figyelt kérdés
Nem mindig csinálja, de többször is észrevettem ezt, és hát fura... de lehet, hogy csak nekem :)
2011. márc. 24. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
És ez most miért olyan nagy baj?:)
2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, mert más kutyákat ha simogatok azok nem szokták abbahagyni... meg nem tudom, azt hittem az jó neki, ha én simogatom, nem csak az amikor hozzászólok vagy ránézek :D
2011. márc. 24. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
valószínűleg túl sokat ajnározod. néha ne vegyél róla tudomást és addig ne simogasd meg amíg ilyen izgatott! amikor például hazamész ne törődj vele csak menj el mellette és csak akkor simogasd meg ha már nyugott.
2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!