Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnátok? (Kérdésed...

Mit csinálnátok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

mit csinálnátok ha mondjuk a kutyusotok napközbe elkezdene szülni??

ha mondjuk a te mindenedről van szó és nagyon szereted. hagynád ott és messziről néznéd??


2011. márc. 24. 19:58
 1/7 xnorkax ***** válasza:
Mivel nem vagyok se tenyésztő, se szaporít ilyen nem történne.
2011. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xnorkax ***** válasza:
szaporító*
2011. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos ez?
2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez kérdés? Odamennék és segítenék. Nem félek tőle és ijesztőnek sem tartom. Ha baj lenne hívnám az orvost és nem csak nappal hanem ha éjszaka szülne akkor is mellette lennék. Miért kéne messziről nézni? Ha jó a kapcsolatod a kutyával akkor ez nem lehet probléma.

De amúgy én nem akarok kiskutyákat.

2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kutyát az 58. naptól nem lehet magára hagyni bár az enyém most 57 re ellett...bár 400 gramm felett voltak a kicsik szóval szavam sincs:))) reggel 9 kor folyt el a magzatvíz az első kiskutya 10 kor volt a szülőcsatornában...farfekvéses és 460 gramm...naná, hogy beragadt... kihúztuk, kiszívtuk a tüdejéből a vizet szárazra töröltük és ment az infra alá, következő fél órával később sima szüléssel, 3. szintén beragadt a szülőcsatornába őt kézzel kellett kiszedni de legalább fejjel előre...sajnos annyi víz volt a tüdejében, hogy jött 15 perc masszás, szívogatás stb és 4. szintén simán...utána anyuka 2 órával később fürdettük beadtam az oxitocint és a calcimust szóval kb ilyen egy ellés napközben:))))
2011. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nem fordulna velem elő, mert megelőzném a bajt.

De ha valami furcsa oknál fogva mégiscsak ez történne, akkor hívnám az állatorvost, akivel már korábban már egyeztettem, és aki az ultrahangot végezte, hogy megindult a szülés, legyen készenlétben, majd odamennék a kutyának segíteni.

2011. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel kan, ez nem fordulhatna elő. :) Ha szukám (is) lenne, ivartalaníttatnám, tehát megintcsak nem fordulhatna elő. Ha tenyésztésre adnám a fejem, akkor csak úgy tenném, ha biztosítani tudnám a megfelelő körülményeket és mellette tudnék lenni és segíteni, mikor ellik.
2011. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!