Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a "handler"?

Mi az a "handler"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
felvezető
2011. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki a kiállításon felvezeti a kutyákat. A gyerek felvezetők pedig a "Junior Handler"-ek.
2011. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nézegetem egy JH adatlapját a facebook-on, és láttam egy képet, aminek a címe az volt hogy JH tábor. Van ilyen tábor? Érdekel a téma, de sajnos az én kutyám nem tk-s, de mindig is érdekelt a kiállítások világa.
2011. márc. 25. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez a MEOE handler klub. Itt tudsz érdeklődni. A handlerek nem saját kutyát vezetnek föl, sok JH. nak nincs is saját kutyája csak amiket kölcsön kap

2011. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én junior handler vagyok és én is saját kiállítási kutya nélkül kezdtem el a versenyzést (most már van egy 3 hónaposom akivel fogok járni). Ha gondolod írj privit és szívesen segítek neked, kiállításon találkozhatunk és megpróbálunk szerezni olyan kutyát, akit felvezethetsz a versenyen. Előtte azért nem árt tisztában lenni az alapokkal, nézz utána mit hogy kell csinálni.

Hány éves vagy? Hol laksz? Most vasárnap lesz egy MKSZ kiállítás Budapesten, ha gondolod gyere el, én is ott leszek.

2011. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönööm! Utolsó: Írok privátot:) Sajnos Pest nagyon messze van, de ha utánanézek a szabályoknak, meg hogy kb mit hogyan kell, és belépek a klubba, akkor biztos elmegyek messzebbre is:)


Még 1X köszönöm mindenkinek! Most nagyon fel vagyok dobva. A saját kutyámat már megtanítottam szépen beállni, de persze őt nem vihetem kiállításra, de gyakorlok rajta.

2011. márc. 26. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!