Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A skót juhászról mi sa vélemén...

A skót juhászról mi sa véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

jól tanítható de makacs néha kicsit hisztis, de nagyon nyugodt. Rém okos :D

és az enyém:D

[link]

2011. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de gyönyörűű.(: és a mozgásigénye?
2011. márc. 26. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem volt skót juhászom, de gyönyörű és okos kutyák. Ha kertes házban élnék valószínű beszereznék egyet, mert nagyon tetszenek. Úgy tudom nagyon családszeretők, gyerek barát kutya, szerintem agressziónak nyoma sincs náluk, nekem ezek miatt tetszenek, na meg a csinos külső miatt is. :)
2011. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hááát...elég nyugis kutyák de azért genetikailag labda mániások (még nem láttam olyan colliet aki nemvolt az)
2011. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
el tudnak kapni minden emberi betegséget
2011. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden emberi betegséget? Azért ez túlzás szerintem... mivel másabb egy collie szervezete egy boxertől vagy egy tacskótól? Szerintem hülyeség...
2011. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyik rokonoméknak volt.kb 5 éves lehettem és együtt aludtunk, imádtuk egymást.Nem ugatott senkit, mindenkit kedvelt.
2011. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy skót juhászom. 15.5 évig élt, és ezalatt az idő alatt nem kapott el tőlem semmilyen emberi betegséget, szóval ez hülyeség. Sőt beteg sem volt. Öreg korára, persze azért a mozgása már nem olyan volt, meg a látása sem.

Egyébként ritka kedves kutyák, imádják a gyereket, nyugodtak, szeretnek mozogni, imádnak labdázni (ez igaz), okosak, szófogadóak.

Mi szó szerint együtt nőttünk fel. Aztán megszülettek unokaöcséim, őket is nagyon imádta. Húzták-vonták, de még annyit sem csinált, hogy odamorrantott volna, vagy nyüszített volna. Sőt amikor már elég idősek voltak, egyedül kint homokoztak, a kutya lefeküdt tőlük kb. 3-4 m-re és onnan el nem mozdult, felügyelte őket. Egyik unokaöcsémet még a babakocsiban is őrizte, amíg bepakoltunk az autóba, a babakocsit pedig az udvaron hagytuk. Tehát nagyon megbízhatóak is.

Én csak ajánlani tudom.:)

2011. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!