Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények az Angol cocker...

Vélemények az Angol cocker spánielről?

Figyelt kérdés

szeretnék egy A.cocker spániel kutyust tudtok mondani tapasztalatokat , vélményeket?

köszi


2011. márc. 26. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
játékos, mozgékony. Én épp ezért szeretem. Nagyon sokat lehet vele játszani. Szereti a gyerekeket. De néha makacs, ideges. Gyakran csipásodnak, szemükre figyelni kell. Sokat kell vele sétálni, mozogni, különben elég agresszív. Szőrét nyírni kell, fésülni, különben nagyon gubancos lesz. Eléggé sok törődést igényel, szinte könyörög hogy mindig simogasd. Eléggé "falkavezér" típus, de máshogyan kell nevelni. :)
2011. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Volt már egy 2 kan cockerem menhelyről fogadtuk be és megbolondult elég nagy családom van és rajtam kívül mindenkit megmorgott ezért vissza kellet adni a menhelyre!

szerintetek ha most kiskora óta én nevelném nem lenne ilyen problémém? Mi a másik kutyust is jól neveltük szerettük játszottunk vele , valószínűleg az előző gazdái nem megfelelően nevelték. ezért vagyok dilemmába hogy be vállaljuk e megin mert én imádom ezt a fajtát .

2011. márc. 26. 12:28
 3/7 A kérdező kommentje:
2 éves
2011. márc. 26. 12:29
 4/7 Maszulfi1 válasza:
Szerintem jó döntés lenne.Nagyon kitartó és akaratos kutya valójában, de nagyon szeretni való!Sokat kell sétáltatni.Remélem segítettem!
2011. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos kutyusok és aranyosak *__*

Modjuk nekem nincs ilyen kutyusom, de eggyik barátomnak ilyen és onann tudom ezt :D

2011. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk két kan spánielünk van.Kölyökkoruk óta vannak nálunk,egy év korkülönbséggel.Az idősebbik kicsit akaratosabb és önfejűbb mint a másik,de kezelhető.Egyébként nagyon ragaszkodóak és imádnak sétálni,fürödni.Ha kicsi korában megtanítod ,hogy mit szabad és mit nem,akkor nem lesz vele gond,viszont a mozgás igényét ki kell elégíteni minden nap,mert ellenkező esetben adódhatnak viselkedésbeli problémák.Ha úgy gondolod,hogy a napi két/de minimum egy/ sétát tudod biztosítani neki, akkor bevállalhatod.Bármilyen kérdésed van,szívesen válaszolok még!
2011. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A sétálással nem lesz gond amúgysem lenne lakásban tartva szóval helye az lesz majd bőven.
2011. márc. 27. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!