Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játszottam a kutyámmal, és...

Játszottam a kutyámmal, és egyszer csak rám ugrott, és elkezte a fenekét mozgatni előre és hátra, de nem éreztem nagyon hogy a nemi szerve hozzám ért, de lehet hogy igen :S ez azt jelenti hogy masturbálni akart ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
36%
igen,szoktak.Az én csivaváma plüssnyulán szokott gyakorolni,mindig rá kell szólni,akkor abbahagyja.Immár 6 éve használja a nyulát-mert egyébként sose volt fiúkutyával,és nem is lesz-túl pici.
2009. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
31%
dugdossák maguknak a gumicsontot...
2009. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
köszi , ez egy nagyon jó válasz vt.... hát , nem is gondoltam vna , h ez csinálják ...
2009. febr. 24. 22:24
 4/65 A kérdező kommentje:
dugdossák a gumicsontot?? :O
2009. febr. 24. 22:26
 5/65 A kérdező kommentje:
az öszes fajta kutya szokott?
2009. febr. 24. 22:32
 6/65 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a lánykutyám csinálja ugyanezt..


feláll két lábra.. átkarolja a mancsaival a lábam, és előre-hátra, előre-hátra....


Mással is csinálja, hány de hány embernek meg kellett mutatnom, hogy bizony neki nincs semmi a lába között, szal ő kislány.. :D

2009. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
86%

Na, az előző válaszolók (és a kérdező) tökéletesen példázzák, hogy miért kéne engedélyhez kötni kutyatartást...

A kutyák nem maszturbálnak, mivel ők nem élvezetből, és kedvetelésből szexelnek, csak, és kizárólag szaporodási céllal. (mint minden állat, kivéve a delfint, és néhány majomfajt) Ezért van az, hogy a szuka CSAK akkor engedi magára a kant, ha a legnagyobb esély van a megtermékenyítésre, azaz a tüzeléskor.

Ha egy szuka kutya embereken, vagy más kutyákon párzást imitál annak egyetlen oka, hogy domináns, és így fejezi ki, hogy ő magát magasabb rangúnak képzeli. Tehát nem olyan poénos a dolog, mint aminek látszik.

2009. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egy lány tacsim van, két éves már, és elég régóta szokott ilyet csinálni. Ha ülök, akkor a kinyújtott lábamra ráveti magát és "megdugja" :) Egyszer, amikor a kisfiam még csak négykézláb tudott mászni, beállt mögé és már láttam hogy próbál ráhelyezkedni, na mondom ne is álmodj róla, ááá nagyon durva volt:D De megakadályoztam :) Oké,nem csinált volna vele semmit, de na de mégis, milyen már... :)
2009. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
88%
Még az előzőhöz: a dominancián kívül ideggyengeség, genetikai defekt is kiválhatja a szukánál ezt. Nem véletlen, hogy pl az agyontenyésztett (és genetikailag nem túl egészséges - finoman szólva) csivavák élen járnak ebben a viselkedésben.
2009. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
27%

22:57-es válaszolónak..


Én tudom, hogy ezzel azt próbálj a kutya, hogy ki a dominánsabb..


Ettől függetlenül még hozzászolhatok a témához, NEM????


Mellesleg egy szóval sem mondtam, írtam, hogy én ezt maszturbálásnak hiszem....

2009. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!