Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a kutyasétáltat...

Mit kell tudni a kutyasétáltatásról, mint szolgáltatásról?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyáron - Amerikai bevált módszer mintájára - kutyasétáltatást fogok vállalni. Erről mit kell tudni?
2007. jún. 12. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsenek írott szabályai. Hirdesd meg kis szórólapokon letéphető fülekkel és várd a hatást. Nem tudom mennyire lesz sikere, illetve az emberek mennyi pénzt tudnak erre áldozni. Természetesen lakótelepeket lehet rá nagyobb kereslet, mert ugyebár ott nincs kert. Viszont, aki lakótelepi lakásban lakik, annak nincs annyi pénze... Talán belvárosi kerületekben nagyobb lenne rá a kereslet.
2007. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
jó ha a kutya a jobb lábad mellet megy és ha elkezd huzni akkor megkell rántni és hogy ülön le és akkor megytanulja hogy nyugottan sé lassan mennyen melletted
2008. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!