Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Népszigeti kutyaiskolába csak...

Népszigeti kutyaiskolába csak vizsga után léphetek be klubba?

Figyelt kérdés
Kötelező ott vizsgát tenni ? Csak mert a kutyám tud minden ami nekem fontos és engedelmes is ,és ezért nem szeretnék 50 000Ft-ot kiadni feleslegesen.
2011. márc. 26. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak olyan kutyák mehetnek oda, akiknek van vizsgája. Nekem is ez volt a problémám. De én megoldottam úgy hogy elmentem vizsgázni kutyaiskola nélkül és utána rögtön mehettem klubfoglalkozásra. De ez egy másik iskola, nem tudom itt hogy van. A vizsga azért szükséges, hogy legyen rá bizonyíték hogy a kutyát lehet irányítani stb.. Lehet hogy olyan dolgokat tud amik neked fontosak, de ez nem biztos, hogy egyezik azokkal amik lehetővé teszik hogy az iskolában probléma nélkül menjen minden vagy hogy lépést tudj tartani a többiekkel. Meg hát a gyakorlat sem árt amit a kutyaiskola megadhat.
2011. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
BH vizsgázni akartam menni már vele , de nem jött össze családi ügyek miatt.Nem véglegesen járnék oda 2 hónapról lenne szó ,munka miatt megyek Pestre.Persze hogy nem árt a gyakorlás ezt elismerem , de azért az ne 50 000 FT-ba kerüljön ha lehetséges főleg hogy a kutya tudja az alap dolgokat.
2011. márc. 26. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, pont ezt gondolom én is, hogy ez már kicsit túl sok egy olyan kutyának akinek nincsenek viselkedésbeli gondjai. De sajnos szerintem vizsga nélkül nem mehetsz. :(
2011. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont szerintem vizsgázhatsz úgy is, hogy nem jársz tanfolyamra, így nem tudom mennyit kell fizetni, de a vizsgadíj nem sok.
2011. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizsga önmagában nem elég! Hiába vizsgázol le, ha nem járod végig mindkét tanfolyamot, akkor nem ismered meg sem a tanítási sem az ösztönkezelési módszereket, tehát a klubfoglalkozáson nem fogsz tudni együtt dolgozni a többiekkel. Mi ugyan vidéki tükör iskolába járunk, de itt el kellet végezni a tanfolyamokat a klubhoz.
2011. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem ,a vizsgát még csak megcsinálnám vele még ha fizetni is kell érte valamennyit , de akkor ezek szerint ez nem elég így kénytelen leszek másik sulit választani.Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 27. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!