Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megváltozhatott a természete...

Zsopega kérdése:

Megváltozhatott a természete ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

7 hónapos kan, keverék, menhelyről mentett kiskutyám egy hónapja esett át az ivartalanításon. Nagyon jól viselte a műtétet, a lábadozást, a gallért. De úgy vettem észre, hogy azóta sokkal érzékenyebb lett. Ha csak pár percre is elmegyek itthonról, hazaérkezéskor "beszél, panaszkodik", még akkor is, ha nem is volt egyedül a lakásban. Sokkal többet "beszélget", olyan hangokat ad ki, amiket eddig nem. Nem baj ez, sőt nagyon kedves.

Okozhatja ezt az ivartalanítás?


2011. márc. 27. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az ivartalanítástól van. Csak amikor a kutyákat műtötték, szeretnének közelebb lenni a Gazdihoz, ezért hiányzol nagyon neki.
2011. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás többnyire lenyugtatja a kutyákat, nem csavarognak el stb...Lehet egy darabig érzékeny vagy tartózkodó lesz. Az elhízásra viszont hajlamosabb arra ügyelj!
2011. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás csak jó irányba segíthet,általában szokták olyan kutyáknál használni ezt a módszert,amik agresszívek..
2011. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ne csodálkozz rajta a kutyád másodlagos nemi jellege innentől kezde szuka és nem kan!

Méghogy nem okozhatja a sterilizálás, DEHOGY NEM!!!!!

Aki ezt tagadja az nem tanult BIOLÓGIÁT!

Ja igen VIGYÁZZ, mert könnyen elfog hízni!

Továbbá, mivel így ragaszkodik és panaszkodik, attól még következetesen kell nevelni, mert, ha megsértődik, akkor részvétem a bekövetkező eseményekért.


Üdv!

2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!