Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lánykutyáknál a tüzelés...

A lánykutyáknál a tüzelés válthat ki agressziót?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
max más kutyákkal szemben.. nálunk nagyon dominánsak egymással a szukák ha éppen tüzelnek
2011. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Más szuka kutyákkal szemben általában.
2011. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisnita ***** válasza:
100%
Igen. Ha pl. a kan a tüzelés abban az időszakában hajtja amikor a szuka még/már nem hajlandó a párzásra. Vagy ha más szukákkal (még inkább ha szintén tüzelő szukákkal) van egy helyen és "félti" a kant. Olyanról még nem hallottam, hogy a gazdájával vagy kisgyerekkel agresszív lett volna egy jól szocializált ám de tüzelő szuka.
2011. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben úgy a pontos, ahogyan azt a ma 19:28-as válaszoló leírta, nem ismételem őt.
2011. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen , válthat ki . Nekem 2 kutyám van egy kan , meg egy szuka . Amikor tüzelési időszak van a kani megharapott , amikor odamentem hozzá simogatni . Pont mellette vol a szuka is . Tehát ilyenkor óvatosan a kutyákkal szerintem .
2011. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!