Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Golden Retriever?

Labrador vagy Golden Retriever?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kutya a "jobb" . Ti mit tapasztaltatok? :D és miért "jobb" egyik a másiknál? :D
2011. márc. 28. 09:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
32%
én nagyon szeretem mindkettöt, de talán a retriever barátkozósabb, családibb. a labrador házörzönek viszont jobb, harciasabb. mindegyik hüséges, de én is most tervezem, hogy egy goldent veszek, mert nagyon kedves kutyus! :)
2011. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem is Goldenem lesz, és ugyan úgy vagyok vele mint te, hogy mindkettőt szeretem :D De azért érdekel mások véleménye is :D
2011. márc. 28. 09:38
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem labim van kettő (retriever mentőktől), tehát elfogult vagyok :D, de így se tudnék különbséget tenni köztük csak a szőrhosszt. Mindkét fajta rettentő vedlős, főleg ilyenkor, tavasszal. Talán a labiszőrt könnyebb rendben tartani és a szőnyegből kiszedni.

Bármelyik kutyát választod, nagyon figyelj arra hogy honnan veszed. Mindkét fajtát agyonszaporították itthon: dp., epilepszia, agresszivitás .. vagy ajánlom a fajtamentést.

2011. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Golden, a színe jobban tetszik.
2011. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos ..

Nagyon jó lenne pont olyanba beleválasztani, ahol semmi agyontenyésztés nincsen.. Nagyon régóta szeretnék kutyát.. Ha lesz valami baja.. uhh nem is tudom mit csinálnék :S

2011. márc. 28. 09:49
 6/18 anonim ***** válasza:
A goldienak a szőre több ápolást igényel, de egyébként nagyon hasonló habitusú kutyák.
2011. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:D:D amúgy olyat is hallottam, hogy a szinte fehér színű goldennél lehetnek problémák, az igazi goldi arany barna, amúgy tényleg olyan érdekes, hogy a barnából, ilyen fehér kutya is lett, nekem igazából, a vajszínű tetszik, az a nagyon barna, inkább zsemlemorzsa az nem nagyon :) :D
2011. márc. 28. 09:52
 8/18 anonim ***** válasza:

A golden játékos kutya házőrzésre alkalmatlan, épp ezért szereztem be mellé én egy csoki színű labradort :)

Ő is játékos, és még ugat is :)

2011. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2011. márc. 28. 09:58
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk volt nagyon világos goldenunk,de az a kutya gyönyörű volt és semmi probléma nem volt vele.Sajnos ő már meghalt nagyon öreg volt.Helyette vettünk egy szintén világ goldent azonkívül,hogy nagyon rossz és mindent szétrág (de hát ilyenek ezek a kutyusok)semmi baj nincs vele.Szóval szerintem ne általánosíts ilyen téren.

Nekem labradorom még nem volt,mert nekem a goldik jobban tetszenek a hosszú szőrük miatt.

2011. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!