Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, lesz probléma...

Szerintetek, lesz probléma belőle?

Figyelt kérdés
Szerintetek baj, ha Goldi kutyának nem lesz kennelje? Csak háza? Ha majd meg lesz, az elő éjszakánál, nem fog ki mászkálni, kicsit tartok tőle, hogy majd ki tudja, hova mászkál az 1. éjszakánál, vagy akár a többinél, ha még nagyon kicsi lesz.. !?
2011. márc. 28. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos h nem fog a házában aludni egész éjszaka. Az sem biztos h bemegy. A kerítéseteket mindenképp nézzétek végig ALAPOSAN, h kutyabiztos-e?? Nehogy ki tudjon szökni. Ill. én már sajnos hallottam olyat is h ilyen pici (és fajtatiszta) kutyákat simán ellopnak, ha nincsenek kennelben... :o(
2011. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

=/ ...

Köszi.

Erre csak annyit tudok mondani, hogy a mi környékünk biztonságos, legalábbis eddig az volt :) Nem fogja senki sem tudni, hogy ide kutya jön, elég magas a kerítésünk, csak a kiskapu, és a nagykapu van fából :) a szomszéddal van inkább probléma... Nem csinál semmit a kerítésével, mindig átment a szomszédba, és úgy szökött el a régebbi kutyám.. =/

2011. márc. 28. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy kölyök kutya ismerkedik a világgal. Mindegy neki, nappal, vagy éjszaka. Ha szabadon , felügyelet nélkül megrág, szétszed bizonyos dolgokat, igen nehezen fogja megérteni amikor látjátok, miért is lesz megtiltva ugyanaz.

Ha van rá lehetőség, a kölyöknek egy megfelelő méretű kennel kell, ahova berakjátok, ha nincs szem előtt. Így nem lesz szétszedve az udvar, nem ehet meg olyat, ami káros neki, stb.

2011. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, hogy bent legyen amíg kicsi?
2011. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog elszökni,mert az én kutyám mikor megkaptam nem akart elmeni.Sőt inkább a ház ajtajához szorult.Ha nagyon félted szerintem az első pár napban enged be.A szomszédunk nekünk is fenyegeti a kutyánkat.(féltjük is)
2011. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sajnos nem, nem megoldható :S Aztán beszokna :S

2011. márc. 28. 13:36
 7/11 xnorkax ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a házában fog majd aludni... Mikor mi örökbe fogadtuk a kutyánkat eleinte úgy volt, hogy csak nappal lesz bent éjszaka meg kint. Először kitettük a kutyaházba, ott nem maradt meg. Járkált össze-vissza a kertben és végül a székek alatt aludt el. Később csináltunk neki kennelt, ott sem aludt bent. Mivel nyár volt, így nem volt gond, hogy kint aludt. Aztán eldöntöttük, hogy legyen inkább benti kutyus és azóta egész nap bent van, de bármikor kimehet.

Legalább az előszobába vagy a teraszra (ha van) engedjétek be, nem fog rosszat csinálni. De most még kicsi és sok helyen kiférhet, ha kedve támad körülnézni.

2011. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kicsinek lehetősége lesz szomszédolni, később már természetes lesz számára.

Aki kertben tart kutyát, gondoskodjon biztos kerítésről. Ez a legelemibb.

2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ugye az a kerítés az övé, nem pedig a miénk... De nem csinál vele semmit sem, főleg, h ilyen "drót" kerítés az egész... ami a legjobb, hogy van két palotapincsije.. és az egyik állandóan átszökik.. Szóltunk neki, de lusta disznó, nem is érdekli.. -.- :@ :S
2011. márc. 28. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen probléma, hogy átmászkált a szomszéd kutya (a miénk kennelben volt, ha nem voltunk otthon), mert a kedves szomszéd lusta volt kerítést csinálni (ami az ő dolga lett volna). Erre édesapám fogta magát (mondván, hogy ő aztán ugyan nem fogja más miatt bezárva tartani a kutyát), és megcsinálta a szomszéd helyett a kerítést. Nem azt mondom, hogy Ti is csináljátok meg, meg hát nem is olyan olcsó, de azért ismerjük el, ez is egy lehetőség... :)Ha a hegy nem megy Mohamedhez... :)
2011. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!