Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy-két...

Szeretnék venni egy-két dolgot a kutyumnak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sampon: Héry vagy biogance

Bolhanyakörv: Kiltix vagy scalibor.

Eddig Gottlieb sampont használtunk és spot on-t. Igazából egyikkel sem vagyok megelégedve. Advantix, exspot (és még 2 félét aminek elfelejtettem a nevét) használtunk. Az advantix működött legelőször, utána már nem. Tavaly nagyon sokat kínlódtunk a bolhákkal, az idén nem akarom ezt megismételni, pláne, hogy baba lesz a családban, nyár végén-ősz elején.


2011. márc. 28. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Hosszú szőrű és most, a kozmetika után nagyon szép lett a bundája, szeretném ezt a szép fényésségét, selymességét megtartani.
2011. márc. 28. 15:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Samponból igazából dicsérik mindkettőt, de én a Zannit ajánlanám neked.

Bolhanyakörvből az állatorvos nekünk Kiltixet javasolt. Tapasztalatom nincs, mi spot on-t használunk.

2011. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szintén Zanni párti vagyok:) mi évek óta használunk spot-on t igaz nem olyan jó, hogy pont 30 naponként kell csepegtetni de nem dörzsöli szét a kutya szőrét
2011. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem akartam én sem nyakörvet a kutyusomra, de a spot ont minden héten csepegtethetném.
2011. márc. 28. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem hosszú szőrű kutyán van kiltix nyakörv, és semmit nem csinál a szőrével, szóval nyugodtan rakd rá a nyakörvet, csak ne legyen nagyon szorosan
2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, Zanniéknál vásárolj:)
2011. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!