Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a labrador? (vélemények)

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 28. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
gyönyörű, melyik tenyésztőtől vetted?:)
2011. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A feje nekem nagyon furcsa, egyáltalán nem típusos labrador fej. Túlságosan elkeskenyedő. Vagy nagyon széles nyaka van... de valami nem labradoros benne.

A teste szép, formás, van horpasza, ami jó - ezt próbáljátok tartani. (nem tudom, h mennyit sportoltok, mozogtok vele?)

Egyébként ha ennyire érdekel, vidd el egy tenyészszemlére, ott hozzáértők mondanak róla véleményt, nem laikusok, akiknek nagyjából minden kutya tetszik.

2011. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Próbáltam keresni képet összehasonlítás végett. Szerintem látszik a különbség. Egy 10, egy 7 és egy 4 éves szuka.

[link]

2011. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Testre nekem is nagyon tetszik, habár én goldenekkel foglalkozom. Szép eleje van, izmos, jó csontozatú kutya. Szemből a feje nem teljesen típusos szerintem, talán kicsit íveltebb lehetne, de lehet, hogy csak a goldenhez hasonlítom.

Összességében szép kutyus szerintem.

2011. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nagyon gyönyörű kutyus :)
2011. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá bírói szinten. Csak ismerek jópár fajtát. Szerintem ő meseszép dögice. Imádnivaló lehet, megölelgetném. :D

Na meg eldobálnám azt a fránya labdát, had fusson. :D

2011. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

még kölyök amúgy szerintem ezért tűnik furcsának a feje

most márciusban volt 1 éves

2011. márc. 31. 18:03
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy 1 éves kutyának a feje nem nagyon változik már... a pofa csontozata az már nem változik - az ilyen elkeskenyedő marad. De vidd el egy tenyészszemlére és akkor profi minősítést kapsz hozzáértőktől.
2011. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!