Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevált már valakinek az...

Bevált már valakinek az ultrahangos ugatásgátló vagy az ugatásgátló nyakörv? Én gondolkodom, hogy yorkimnál bevetném.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Kutyaiskola kifizetődőbb.
2011. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
ja, inkább kutyasuli
2011. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 xnorkax ***** válasza:
31%

Ennyire vészes a helyzet, hogy rögtön a legkeményebb módszerhez folyamodsz? :/

Egyébként még nem használtam, de nem is szeretném.

2011. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan is, ami ha jól tudom, citrom illatot spriccel ki ugatáskor. Ha muszáj, először ezt próbáld ki.
2011. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
felesleges! ha kutyaként neveled(megfelelő szellemi és fizikai elfoglaltságot kap, szabályokat vezetsz be az életébe és csak indokolt esetben jutalmazod) az ebed azzal fogja többek között ezt meghálálni, hogy nem ugat mindenre ami mozog és csendben lesz egyedül is
2011. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

xnorkax!

Nem ez az első módszer amihez folyamodom,bár te ezt honnan tudhatnád,csak egyből leminősítesz az előzmények ismerete nélkül,amit ha értelmes lennél megkérdezhettél volna.Nos,a kutyám nagyon engedelmes és okos.Mindent megcsinál,amit mondok neki,de ha egyedül hagyom,folyton ugat.Nem szeparációs stressz,mivel 1 perc után abbahagyja,csak ha elalszik s felkel,újból ugatgat egyet-kettőt.Szomszédokat zavarja...

2011. márc. 29. 11:39
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
ez természetes egy kutyától ha néha ugat, nem várhatod el hogy ne ugasson! Ha ennyi zavarja a szomszédokat, nos akkor kellett vna ezt átgondolni szintem mikor oda lett víve a kutya...ha a házirend meg nem tiltja az állattartást akkor meg nem kell figyelembe venni a szomszédot, ennyi. De ez abszolút nem a kutya hibája, úgyh szintem hagyd békén...
2011. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 xnorkax ***** válasza:
100%
én nem szóltalak le egyáltalán, csak megkérdeztem.
2011. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

ma 13:47

Az embert elveti a sorsa valahova lakni. Ha peches, nem igazán toleráns szomszédokat kap. Lehet, a szabályzat engedi a kutyát, de az ilyen szomszéd magasról.... a szabályra. Viszont nem mindenki szeret úgy élni, hogy perben-haragban legyen a szomszédaival. ha létezik megoldás leszoktatni erről a fajta ugatásról, akkor már megéri. Nyugalom lesz mindkét oldalról. Az ugatási hajlamár meg a kiskutya kiélheti bárhol máshol.

2011. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
de a szöveget értelmeznéd akkor rájönnél, hogy azt írta a kérdező h kb 1 percet ugat utána nem...meg amikor felébred, de rövid idő után befejezi! Nem azért, de szerintem egy kutya egyáltalán ne ugasson az nem elfogadható, nem macska...és ha szabályzat úgy van, hogy lehet tartani akkor a kedves szomszéd mit is bír csinálni azon kívül, hogy szól egy párszor meg rosszallóan néz? Semmit! Mert, ha tényleg nem ugat sokat az a kutya és ezért feljelenti és a szabályzatban nincs tiltás, akkor max. kimennek, felmérik a körülményeket de lehet azt se és szépen megszüntetik az ügyet...ennyi. Én biztos nem hagynám, hogy befolyásolja az életvitelemet ilyen módon bki is!!!
2011. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!