Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megennéd a saját kutyád...

Megennéd a saját kutyád végszükségben?

Figyelt kérdés
Ha életed múlna rajta.
2011. márc. 28. 18:27
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? a tesódat megennéd? szerintem nem!!!!!de akkor a kutyát sem!!!!
2011. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
21%
14:59: Szerintem minden normális embernek többet ér a testvére, mint egy nyamvadt kutya. Inkább te vagy nem normális, hogy te egyenlőnek veszed a kettőt.
2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Utolsó szánalmas vagy, fejezd már be az okoskodást.

Én egyikőjüket sem enném meg bár szinte a kutyámmal és a macskámmal jobb a kapcsolatom mint a tesóimmal. A hústól akkor is undorodok és nem lennék képes rá hogy bármilyen élőlényt megöljek. Attól még, hogy valaki éhes, nem lesz beszámíthatatlan állapotban. Én 100%-ra mondom, hogy inkább meghalnék minthogy bármilyen élőlényt megegyek. FŐleg ha nekem kell megölnöm.

2011. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pszichopata kezdeménnyel kár is vitatkoznunk!!!szerintem menj el dilidokihoz és kezeltesd magad!!!!
2011. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd az állatokat-ez esetben a kutyákat,nem tennél fel ilyen kérdést!!!
2011. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Azt kívánom,hogy téged egyen meg egy kutya-ahgy te fogalmaztad-végszükség esetén!!!
2011. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%

23:39: Még egy dilis \o/ Az ilyeneket kezeltetni kéne... Leegyszerűsítve a kérdés: Ha választanod kéne, melyiket tennéd:

-Meghalnál a kutyáddal együtt.

-Túlélnéd mivel megeszek a kutyád, bár nem akarod.

-Megölnél inkább egy embert és mint egy pszichopata kannibál megennéd. Ez az utolsó csak zárójeles, bár több kannibáljelölt hozta fel. Már ez is rengetegszer megtörtént, hogy egymást ették az emberek (pl repülőgép szerencsétlenség után a túlélők) tehát nem légből kapott feltételezés hogy ez is megtörténhet.


Itt szerintem a logikus, amit mindenki tenne, hogy ha nincs más választása inkább egy kutyát/macskát esz meg, még akkor is ha vega.

Oké, akkor még legyen olyan is, hogy ő azt mondja, hogy éhenhal. Nos, ez a helyzet kb 2-3 napig tartana, aztán úgyis megenné, hiába nem akarja.

De ez már nekem durva, hogy egy embert enne meg inkább valaki! Ez szerintem soha sem elfogadható, nehogy már egy érzelmileg nudli macsek előrevalóbb egyen mint embertársad.

2011. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Attól még hogy megeszem az állatomat nem biztos hogy túlélem.

http://www.youtube.com/watch?v=X_eOSyK4OYI

érzelmileg nudli macsek..aha

2011. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Naháááááááááááááááááát, ez aztán nagyon érzelmes, a legtöbb macska letojja, ha mellette esetleg feldobja a talpát egy fajtársa (nekem már rohadt sok macskám volt).


Mellesleg a kérdés úgy szólt, hogy túléled ha megeszed, csak értelmezni kell azt a két mondatot...

2011. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

az a macska csak a vért nyalogatta le a másik fejéről :-D ... én utálom gyűlölöm a macskákat, hálátlan egy dögök, fújjjj - na mindegy ez más tészta ...

olyan extrém helyzetre gondoltam hogy mondjuk ketten vagy a kutyáddal, elzárva, víz van, de mondjuk csak két hét mulva (vagy annyi idö múlva hogy különben éhenhalnál) nyitják ki az ajtót... vagy ha Jigsaw azt mondja: két perced van arra hogy megegyed a kutyád mittudomén melyik részét, különben ... (mind tudjuk milyen dolgok szoktak történni különben :-D ) ELMÉLETBEN, képes lennél e rá az életedért, nem ugy hogy na mit fözzünk vasárnap délután? süssem meg a csirkét a pulykát krumplival, vagy netán egy jó kutyapörkölt? NEM IGY GONDOLTAM!!! akik azt irják hogy inkább embert ennének azok "mókásak" ...

2011. márc. 30. 17:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!