Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10 éves Német juhászt még...

Egy 10 éves Német juhászt még átlehetne nevezni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarnád átnevezni? Nem jó ötlet. Átnevezheted, legfeljebb nem hallgat rá ; )
2011. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor például valaki talál egy kutyát, általában nincs a nyakában névjegy. Ilyenkor ad neki egy nevet. Azt minden alkalommal, amikor megszólítja, ismétli. Gyorsan hallgatni fog rá.
2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 évesen már ne várj el tőle olyat, hogy megszokja, hogy mától nem Bodri, hanem Bundás a neve. Öreg már ő ehhez, hisz a német juhász várható élettartama: 10-15 év.
2011. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ez kutyafüggő több idő amíg megszokja az új nevét. A német juhászkutyák alapvetően nagyon okos kutyák, de ha nem volt vele foglalkozva (agyilag) akkor sokkal de sokkal később tanulja meg az új nevét. Előbb utóbb biztosan megszokja, de szerintem nem érdemes már zargatni ilyesmikkel.
2011. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem is igazán a név, hanem a hangsúly lényeg a kutyának. Én a kutyámat szinte mindig valami idióta becenéven hívom, és mindre hallgat :D de igazából szerintem a hangsúly a lényeg.
2011. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám is hallgat mindenféle hülyeségre. Arra, hogy kutya, arra ha a fajtáját mondom, mostanában már a négylábút is kapisgálja, meg neki is van egy csomó beceneve is, azokat is érti.


ÉS ahogy mondták, a talált kutyák se mutatkoznak be, mégis lesz idővel nevük.

2011. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hallgatni fog az új nevére, csak idő kérdése. Simán átnevezheted.

Amúgy én kan kutyám is ismeri az összes nevét, pl. a Manci. :-D

2011. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen,de ha kitartó vagy biztos hogy sikerül..........Van aki idősebb kutyát is átnevez!!!! :)
2011. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!