Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet betegség is az oka?

Lehet betegség is az oka?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos bolognese kutyám és szerintem most kezd ivarérett lenni.(jelöli a fákat stb.) de egy pár hete folyamatosan liheg, először azt hittük azért mert le akar menni a kinti kutyához, de állandó jelleggel, gyorsan liheg mintha mindig melege lenni, lehet ez betegség is?
2011. márc. 28. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet betegség is vagy csak melege van a lakásban! De szerintem kérdezz meg egy dokit az a biztos!
2011. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a havanese liheg folyamatosan, de csak mert melege van. Hamarosan megyünk és levágatjuk a szőrét.
2011. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is lihegni fog, ha levágják a szőrét. A kutya a nyelvén keresztül hűti magát, így kénytelen lihegni.A kan pedig, ha séta alkalmával tüzelő szuka szagát érzi, még fel is izgatja magát. Így ez is lihegésben fog jelentkezni.
2011. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem persze, de elég gyorsan teszi ezt. Lehet hogy annyira menne mindig ki? (a kinti kutya tüzel)
2011. márc. 28. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!