Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem a kutyusomat,...

Nagyon szeretem a kutyusomat, de nem birom amit csinál, Mit tegyek? (lenn)

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kan csivavám. 2 hónapja hoztunk egy kislányt is. Azóta teljesen kicserélődött. Mindent lepisil, és nem csinálja amit eddig megtanítottunk neki. Teljesen kicserélődött. Én is csak este érek haza, és enyhén büdös van. Imádom, mert a szivem csücskévé vállt ebben a lassan 1 évben. Légyszíves segítsetek, hogy hogyan tudnám ez a helyzetet megoldani, mert nem tudok én sem mindig takarítani. Előre is köszönöm a tanácsokat!
2011. márc. 28. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
heréltesd ki akkor se fog elmúlni a jelölés de legalább nem fogja annyiszor csinálni.
2011. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, legyenek mindketten ivartalanítva, és akkor valószínűleg nem fog jelölgetni a kan kutya.
2011. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csivava is kutya...sőt!

neki is szüksége van, hogy természetes igényei ki legyenek elégítve, szüksége van egy megbízható és lojális vezetőre akire felnézhet(falkavezér) ...ennek a hiányától szenved most a kislegény leginkább!

2011. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xnorkax ***** válasza:

10 hónaposan belépett a lázadó korszakban. Ilyen tájt próbálgatja a szárnyait, feszegeti a határokat. A jelölgetés is amiatt van, hogy felnőtt lett és beindultak a biológiai dolgai. A leírásod alapján domináns és lehet, hogy nincs senki a családban, akire falkavezérként nézne fel. Legyetek vele következetesek és ne engedjétek, hogy azt csinálhassa, amit csak akar.

Az ivartalanítás jó ötlet.

2011. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!