Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok így kutyát?

Tarthatok így kutyát?

Figyelt kérdés
Három szobás kertes ház, kis kerttel. Kis termetű kutyát szeretnék, szerintem majd valami keveréket. Bejárós kutyus lenne, mikor otthon vagyunk anyukámmal, bejöhet, mikor nem, akkor kint lenne. Persze kívül belül lenne jó helye, kutyaház, fekhely. Én 8-tól kb. 3-ig vagyok suliban. Reggel kb. fél órás sétára lenne időnk, max 1 óra, délután pedig akár 2-3 óra. Elég lesz így neki? Bocsi a sok lennéért.
2011. márc. 28. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan, a kutyák megszokják azt ha nem mindig van ott valaki velük... kis termetű nyugodt fajtával nem lesz gondod ezen feltételek mellett!
2011. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy elég
2011. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kevés kutya van akinek ilyen jó a sorsa, bátran szerezz be egy kutyát!

legfeljebb arra figyelj oda, hogy bírja a hideget télen amikor kint van, vagy ha kint alvós lesz.

2011. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó helye lenne szerintem. És ha reggel is meg este is elviszed egy órát sétálni, az elég is, meg ha bent lehet veletek a lakásban és ott foglalkozol vele könnyen magadhoz nevelheted.

Sok sikert.:)

2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
rengeteg kutyus álmodik egy ilyen gazdiról
2011. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irany a menhely!
2011. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,hát öröm volt olvasni ezeket a mondatokat,ha tényleg így gondolod akkor te egy megfelelő gazdi jelölt vagy.Azért alaposan gondold át,mert nagy felelősséggel jár egy kutyus tartása és hosszú időre egymás társai lesztek,de hidd el nagyon csoládatos dolog,és őszintén fogja nyújtani azt amit Te adsz neki.Az a legfontosabb,hogy mindig elégítsd ki a kutyus szükségleteit,amit írtál a napi sétával ez fontos.Sok sikert kívánok hozzá!
2011. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam. Egyébként most a közeljövőben fogunk költözni. :)
2011. márc. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!