Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom ellenörizni hogy...

Hogyan tudom ellenörizni hogy kancsal-e a kutyám?

Figyelt kérdés

a 6 hónapos kiskutyánál néha ugy látom olyan,de van amikor normálisnak látszik a szeme.

volt rá példa hogy játszott és neki futott a szék lábának,egyszer másfél méterröl teljesen egyenesen neki az emeletes ágynak :( ugye nem lesz baja még ha tényleg kancsal is?


17/L


2011. márc. 29. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja. fiatalon az én kutyám is sokszor kancsalon nézett rám és nekiment dolgoknak.
2011. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kancsal is, idővel meg fogja tanulni, hogy hogyan kell így élni, és nem lesz baja szerintem. Mindenesetre vigyázz rá, például ha lépcsőztök, vagy ilyesmi.
2011. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem ha még kancsal is, akkor sincs semmi baj, meg fogja tanulni, hogyan kell így élni. Játék közben, szabadban is tud majd alkalmazkodni a dolgokhoz, nem lesz ott baj, idővel megtanulja. Ha nagyon izgat a dolog, akkor vidd el őt állatorvoshoz, ő megvizsgálja majd a szemét, és mond pár dolgot, mit vett észre, mi a teendő stb.
2011. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!