Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok akiknek 2 vagy több...

Azok akiknek 2 vagy több kutyájuk van nem szoktak néha össze "kapni"?

Figyelt kérdés

Milyen kutyáitok vannak és mennyi ?:)

Köszi előre is!:D


2011. márc. 29. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem volt egy időszak amikor egy németjuhász szukám és egy labrador szukám volt egyszerre, a labradort később hoztuk mint a németjuhászt. a nj elég sokat bántotta, állandóan rágta a fülét, tiszta seb volt szegénynek. így a labradort sajnos el kellett ajándékoznunk.
2011. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Három boxerem van, ebből kettő szuka... Sajnos egyik napról a másikra úgy összekaptak, hogy azóta külön kell tartanunk őket.
2011. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy aussie kanom van, és egy szintén kan bullterrier x német dog mix. A bull volt először, aztán jött az aussie. Szépen kialakult köztük a rangsor, de néha azért összekapnak,főleg a kaján, mindkettő eléggé haspók xD
2011. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem ónémetjuhászom van és egy cocker spániel,a spániel néha nagyon ugrál a nj-re de az csak rá morog,"rá szól" és nincs semmi komoly balhéé :D :)


17/L

2011. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jah németjuhász 6 éves,spániel 6 hónapos :D


17/L

2011. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem 2 staffordshire szukám és egy palotapincsi kan van a háznál. Kialakul egy rangsor, de azért nagyon ritkán előfordul a két staffi között, hogy összemennek. Ilyenkor csak vízzel tudom szétszedni őket,le kell locsolni. ütni semmi kép nem szabad, mert annál jobban verekednek.
2011. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk két spánielünk van:az egyik 5,a másik 6 éves.Nagy ritkán előfordul,hogy összevesznek és legtöbbször a kisebbik kezdi.De ezeknek a verekedéseknek szerenscére nagyobb a füstje,mint a lángja,nem komolyak.
2011. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem egy boxim van meg egy bassetem jol kijönnek habár a kaját nagyon védik egymástól akkor a basset megmutatja,hogy öreg kutya nem vén kutya" de egyépként nem
2011. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 bullterrier szukám van,az ivartalanított van meg 4 hónapos kora óta,most 3 éves.Domináns típus,gyakran velünk is bepróbálkozik.

Az új bullterrier 1,5 hónapja jött,Ő szerencsére behódoló típus.

Teljesen külön etetem őket,egy kerítés két oldalán,egymástól jó messze,esély nincs az összekapásra.

Elveszem mindkettőtől a tányért,bejönnek a házba csendes pihire és ennyi.Párom a góré nálunk.

2011. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 szuka mudim van. Nem szoktak összekapni mert nagyon szigorú vagyok velük. Néha játékosan lebírkózzák egymást, de ennél több nem történik.
2011. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!