Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 1 éves kutyának ha meghal...

Egy 1 éves kutyának ha meghal egy nagyon kedves játszótársa hogyan viseli?

Figyelt kérdés
még nem halt meg de már szerintem lassan megfog
2011. márc. 29. 18:46
 1/7 xnorkax ***** válasza:

Együtt élnek? Milyen időközönként találkoznak?

Ha megszokta, hogy mindennap együtt vannak akkor biztosan észreveszi majd a hiányát...

2011. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiányozni fog neki, egy darabig keresi majd mért nem játszik vele... de ha lekötöd a figyelmét, sétákkal sok játékkal, idővel túlteszi magát rajta!
2011. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
melletttünk van a kutya és amikor sétálunk akkor szoktak játszani
2011. márc. 29. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos hiányozni fog neki és gyászolni fog (szoktak gyászolni) de nem lesz baja pár nap és már el is "felejtette" (azért van "-ben mert nem felejti el de nem fog vele foglalkozni)

Ez miatt ne aggódj.

2011. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Már előre temeted a régi kutyád...?

Neki vajon hogy esne, ha tudnád?

Vagy az már nem számít?

2011. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt élnek akkor nagyon megviseli őket is. Ha nem, akkor is keresni fogja, de kevésbé viseli meg.


Nekem a nj.-om amikor meghalt ( 9 ) másfél éves volt a stafim. A stafit a nj. nevelte fel. Mindkettő fiú volt. Imádták egymást, olyan apa fia kapcsolat volt közöttük ( nem voltak rokonok )

A nj. egyik nap lefeküdt a helyére ( mindkettő szoba lakó volt ) és többet nem ébredt fel. :-(

A stafi csak nézett a szemeivel, a fejét ,,apjára" tette.

Amikor a nj. el akartuk vinni, hogy eltemessük, a stafit pórázra kellett fogni mert tudta, hogy nagy baj van. És persze azt is tudta, hogy ha elvisszük szeretett társát, többé nem látja.....

A stafit kivezettük a másik szobába, de hallotta, hogy mi történik. Úgy elkezdett visítani, mint aki élve nyúznak. ( én még olyan hangot soha nem hallottam )

Szal nem volt elég, hogy elment az egyik kutyám, a másikba is kellett a lelket tartani. Nagyon kemény nap után, kemény lehangolt hetek jöttek. Nagyon megviselt, és a stafit is. Nem akart enni, elhúzódott a sarokba stb. :-(

2011. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen volt 2 kutyám. 3 évet töltöttek együtt. Amikor az egyiket elütötték ( a szomszéd nyitva hagyta a kaput,mikor etetni jött,én épp kórházban voltam ),a másik nagyon kiborult. Napokig nem evett,nem kelt fel,már azt hittük baj lesz. Aztán pár hét alatt helyrejött.
2011. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!