Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Scalibor-t használók: volt...

Scalibor-t használók: volt már bolhás a kutyátok?

Figyelt kérdés

Itt olvastam:

"Nekem azt mondta egy Fressnapfban dolgozó ismerősöm, hogy a Scalibor is jó bolhák ellen is, csak Magyarországon nem kapta meg rá az engedélyt, így nem reklámozhatják úgy, hogy az ellen is véd."


Utánanéztem és egy angol oldalon valóban úgy hirdetik, bolha, kullancs ellen véd:

[link]


2011. márc. 30. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésben írtam, de akkor megismétlem: sem az enyém, sem az ismerősömé nem volt még bolhás, pedig a scaliboron kívül mást nem használunk. Nekünk a vízállóság létfontosságú, mert "vízi kutyáink" vannak.
2011. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez így van. Jó bolha ellen, csak Magyarországon nem kapta meg rá az engedélyt. Egyébiránt nem volt még bolha a kutyámban se Scalibor mellett, se máskor.
2011. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én egy állatgyógyszerrel foglalkozó cégnél dolgozom és van egy magyar vizslám is. Próbáltunk már többféle nyakörvet, de nekünk nem jött be a Scalibor, én a Kiltixre esküszöm, egyébként szerintem, ahogy minden ember más és más, így a kutyák sem egyformák, én is sok próba után találtam rá a legmegfelelőbbre.Nem beszéllek le róla, próbáljátok ki!

2011. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányszor fogjátok még megkérdezni?
2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevállt, nem volt bolhás a kutyám pedig már jóideje ezt használom.
2011. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!