Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is érezte már úgy, hogy...

Más is érezte már úgy, hogy rosszul választott fajtát?

Figyelt kérdés
Mindig is nehezen kezelhető fajtáim voltak és élvezem is a kihívást,de most úgy érzem keményebb fába vágtam a fejszémet mint gondoltam.
2011. márc. 30. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
pontosabban mi a gond?
2011. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Abban meg mi a baj, ha a kutyád könnyebben kezelhető, mint elsőre tűnt?
2011. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 xnorkax ***** válasza:
51%
Milyen fajta kutyád van, mi a baj? :/
2011. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is kemény, öntörvényű fajtákkal foglalkozom! Mi a gond a kutyáddal? milyen fajta?
2011. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem,hogy rosszul választottam.Eladtam mert úgy éreztem,hogy nem az lett amit vártam de ahogy elvitték máris hiányzott.És a mai napig "verem a fejem a falba",hogy hogy lehettem olyan hülye,hogy eladjam?Tudom,hogy jó helyen van mert szoktunk beszélni a gazdájával de mégis hiányzik nagyon.=(
2011. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem könnyebben hanem nehezebben szinte kezelhetetlen.

Igazság szerint nem nevelési tanácsokat szeretnék kérni azért sem ezt írtam,mert így nem lehet megoldani,nekem kell rájönnöm mivel tudok rá hatni.Csak arra lettem volna kíváncsi,hogy más is érezte már ezt.

Jack Russell

2011. márc. 30. 18:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs szándékomban megválni tőle én választottam felelős vagyok érte ....
2011. márc. 30. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is éreztem úgy, és még a fajtamentőkön is gondolkodtam, csak ahhoz túlságosan szerettem. Megszenvedtem vele, sokszor volt, hogy úgy éreztem nem szeretem egyáltalán, csak problémát okoz, stb.


Aztán szerencsére rábeszéltek a kutyaiskolára, és lett egy kézbentartható, okos, szuperkutyám :) Mostmár nem cserélném le semmi pénzért, de mindig viccelődök vele, hogy ha következőre kutyám lesz az egy uszkár szuka lesz, mert én mégegyszer ezt a küzdelmet egy ilyen konok kutyával nem csinálom végig.

2011. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig "szerencsém", könnyebben kezelhető kutyáim voltak. Jelenleg 2 dobim van, két gazdiimádó puszigép. :)
2011. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*+volt
2011. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!