Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztriában pár nap kutyával?

Ausztriában pár nap kutyával?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van-e esetleg valami fontos tudnivaló, illetve valami, amire szükség lehet a chip-en és útlevélen kívül.

Asmaffról van szó. Szájkosarat azért szerezzek be?

Köszi!


2011. márc. 30. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Nah jól elírtam :(

Amstaffról van szó. (Amerikai Staffordshire Terrier)

Bocsi!

2011. márc. 30. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Szájkosár mindenképpen, póráz stb...
2011. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xnorkax ***** válasza:
Csak az alapvető dolgokat. Szájkosarat mindenképp, ott nem tudom, milyenek a törvények a kutyasétáltatással kapcsolatban. Pórázt, nyakörvet, stb. Kutyaeledel, szállító ketrec, ha abban viszitek, vagy egy olyan kutyarögzítő, amivel biztonsági övet készítesz a kutyusnak a kocsiban.
2011. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Persze, ezeket az alapvetőket gondoltam, csak kíváncsi voltam, hátha van valami extrém dolog, akár valaki tapasztalt valamit, ami fontos lehet.

Akkor mielőbb beszerzek egy szájkosarat és hozzászoktatom.

Ha valakinek van még valami tanácsa nyugodtan jöhet :)

2011. márc. 30. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy Ausztriában fényévekkel magasabb szintű a kutyás kultúra, mint Magyarországon. Mi ott csak barátságos kutyákkal találkoztunk az utcán és minket is mindenütt szívesen fogadtak a kutyával.
2011. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt jó hallani :)
2011. márc. 31. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!