Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 10 nap múlva 1 éves...

A kutyám 10 nap múlva 1 éves és még mindig nem szobatiszta éjjel. Normális ez? Vagy én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen probléma, aztán megoldódott, hogy 7 után már nem kap enni és 10 körül még kimegy elvégezni a dolgát, így reggel kb 6ig kibírja.
2011. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg szar ügy!
2011. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális dolog ez. Liza egy-két nap alatt megtanulta és kb még egy-két hétig voltak balesetek.

Én úgy csináltam , hogy nem pelenkára szoktattam hanem kivittem két óránként és szépen ritkult az idő. Annyira szobatiszta, hogy nem pisilne be csak ha már nem bírná szerintem, mondjuk nem tudhatom mert még ilyen nem volt mert mindig kiviszem.

Nem normális dolog a kutyáknál, hogy a helyükre / vackukban ürítenek. Hétkor etesd meg és igyon aztán 9-10 óra felé vidd ki és dicsérd meg ha kint elvégezte a dolgát.Utána korán reggel megint kivinni és így szépen.Nálunk már 3-szor elég kivinni pisilni. Ha ezek sem válnak be vidd el dokihoz nincs-e valami baja.

2011. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg a kutya,akkor te rontottál el valamit....
2011. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az én kutyám már 3 éves és még néha bepisil éjszaka.Szerintem mi rontottunk el valamit!!!De ne izgulj ez nem egyedi eset!!Itt nálunk a lakótelepen rengeteg kutyu van,és minden második bepisil éjszaka:) :(
2011. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!