Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet vele? Nagyon picike...

Mi lehet vele? Nagyon picike még? Kutyusoknak is lehet tavaszi fáradtságuk?

Figyelt kérdés

8 hetes törpe spicc-és spániel keverék kiskutyárol van szo.

Ugy két napja azt vettem észre rajta hogy olyan bágyadt feje van.Alig van kedve mozogni.Persze enni eszik és iszik is rendesen nincs ezzel baj,de ha leviszem a szabadba szinte megkergül össze vissza szaladgál mint egy 8 hetes aktiv kiskutya,de mikor bent vagyunk alszik szinte egész nap és mozgásképtelennek látom.Mintha unalmas lenne neki minden?Tavaszi fáradtsága lehet??vagy beteg?

elöre is köszi


2011. márc. 31. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hátha kint szaladgál akkor szerintem nincsen semmi baja.

Lehet bent csak unatkozik!

De ha aggódsz érte és 2-3 napon beül is így fog viselkedni..akkor elviheted orvoshoz is ha úgy megnyugszol:)

2011. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsod.kint mint egy elmezavarodott ugy rohangál,bent meg alig van kedve mozogni,csak alszik.
2011. márc. 31. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!:)

Akkor valószínűleg semmi baja..:)

Kint jobban szeret játszani:P

Ha eszik,iszik akkor szerintem nincsen baj:)

2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem.Még aprocska.Remélem bent is aktivabb lesz.
2011. márc. 31. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
a 8 hetes kiskutyáknak még nagy az alvásigényük!!!ha eszik,iszik,és kint szaladgál,ne aggódj nincs semmi baja!!
2011. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!