Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám (2honapos) amikor...

A kiskutyám (2honapos) amikor sétálni mennénk, nem szeret messzire menni a masik kutyusomtol, aki addig otthon marad. Vigyem ki mindkettőjuket, vagy ez megoldható mashogy is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Két hónapos kutyus még nagyon kicsi. Én sétálni sem vinném. Meg az anyjától se hoztam volna el három hónapos kora előtt.
2011. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a két hónaposnak még nincsenek meg az oltásai nagyon veszélyes utcára vinni, bármit elkaphat, a parvót cipőtalpon is be lehet vinni lakásba nemhogy utcán
2011. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha összes oltás meg lesz, akkor vidd sétára. És erőltesd, hogy egyedül is elmenjen veled, mert különben túlságosan a mások kutyához fog kötődni.
2011. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, néha szokasd hozzá, hogy a másik kutya nélkül legyen mert hozzá nő! Sétával pedig, ahogy már itt írták, várd meg az összes kellő oltást, féregtelenítést! Addig gyakorolj vele a kertben...
2011. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!