Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan tenyésztő, aki fekete hosszú szőrű német juhászkutyákat tenyészt?

Figyelt kérdés
Természetesen kerestem neten, de nem találtam. Ez nem azt jelenti, hogy biztos hogy nincs, ezért kérdezném, hogy tud-e valaki konkrét tenyésztőt, akinek fekete hosszú szőrű német juhászkutyái vannak?
2011. márc. 31. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyu, én a helyedben vennék egy kutyás magazint, amiben jó sok hírdetés van, ott szokott lenni!! Én régebben vettem az " A Kutya" magazint, és mindig láttam benne feka németjuhászokat!-)
2011. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megnéztem Neked az e havi aKutya újságban, ezeket találtam:

[link] bár a hírdetésben azt írta, hosszú szőrűek is vannak, az, hogy fekete van-e, nem tudom.


[link] Kérdezd meg tőlük, hogy várható-e koromfekete kiskutya, mert az újságban azt írta, hogy akár az is lehet.


[link]

2011. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos fekete szőrös ritka, nagyon. Ki kell várni egy hírdetést. És akkor még nem is biztos, hogy tuti szőrös lesz, a vézenről meg ne is beszéljünk.

A hurkatöltési csak rajzost tenyészt.

2011. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

A Kotogán Csabánál is ordasokat látok.


Van a Milleneumi kutyaiskola Soroksáron ott az iskola vezetője Réti Béla, ő mióta az eszemet tudom fekete Németeket tenyészt. Hívd fel őt és kérdezd meg, van e most alom.

2011. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet! :):)
2011. ápr. 1. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismert nincs. Mindig is kevés volt a fekete szőrös.

Jobban jársz, ha a szlovákoknál, cseheknél nézel körül.

2011. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!