Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudná nekem ezt valaki...

Megtudná nekem ezt valaki magyarázni?

Figyelt kérdés

Ma kocsival mentem valamerre, éppen a lámpánál álltam, amikor megláttam egy gazda, nyakörv nélküli, méretéből ítélve fiú golden retrivert. Én nagyon elfogult vagyok ezzel a fajtával kapcsolatban, egyszerűen szeretem ezeket a kedves, okos, szelíd kutyusokat. Ez a golden fiúcska egy gyönyörű kutyus volt. Hogy lehet, hogy nincs gazdája?? Persze, benne van a pakliban, hogy csak elszökött otthonról és akkor a kérdésem tárgytalan, de én szerintem ez a kevésbé valószíná variáció. A pár pillanatig amíg láttam, elment mellette egy csomó járókelő, semmi agresszió jelét nem mutatta, szerintem 100%, hogy fajtatiszta kutyusról van szó, az emberekre érdeklődve nézelődött, egyáltalán nem tűnt problémás kutyának.. Hogyan képest valaki lemondani egy ilyen gyönyösűségről és az utcára tenni? Azt megértem, ha esetleg olyan élethelyzetbe kerültek, hogy nem tudják tovább tartani a kutyust, de akkor miért nem keresték fel a fajtamentő egyesületet? A retriever fajtamentők szerintem kiváló munkát végeznek, és tuti, hogy ideiglenesen,amíg kerítenek gazdit valaki befogadja.. Egyszerűen nem értem... Amilyen szép volt, szerintem egy minőségi kennelből való kutyus, ha már egyszer legalább 100ezer forintot rászánt a volt gazdája, akkor biztos, komolyan akart kutyát, miért vált meg még is tőle?

Lehet, hogy nem sok értelme van a kérdésemnek, de ez tényleg nem fér bele a fejembe.. Ez egy ritka szép goldi volt. Csak remélnii tudom, hogy jobbra fog fordulni a sorsa.


2011. márc. 31. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
mit akarsz tudni?
2011. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
És az eszedbe sem jut, hogy esetleg nem szándékosan tették, hanem elszökött valahogy?
2011. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Felülről a 4-5. sort is olvasd el.
2011. márc. 31. 16:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok szép és kedves kutyának nincs gazdája. A kérdésre a válasz az emberi felelőtlenség.
2011. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szintem a valószinübbb pont az h elszökött....
2011. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elszökött egyszerűen, ennyi... jól ápolt, fajtatiszta kutyát nem dob ki senki
2011. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem.:) Viszont mondom, nem volt rajta nyakörv...:/
2011. márc. 31. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
vagy önsétáltató. Úgyértem a gazdák lusták levinni ezért leengedik egyedül. Találkoztam már ilyennel panelben, ott egy bazi nagy rotweillert engedtek le és az ablakból figyelték...
2011. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj már... Nem mindenki ad nyakörvet a kutyájára. Egyébként meg ha tényleg olyan szép és ápolt,akkor nyilván nem kóbor kutya...
2011. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem volt igazán ápolt, úgy nézett ki, mintha legalább jópár napja az utcán lenne.
2011. márc. 31. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!