Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen benti kutyákat tudtok...

Milyen benti kutyákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni benti kutyát magamnak.Szeretném, hogy árba is jó legyen.Azt tudom, hogy a Bolognesének nem hullik, és nem is büdös a szőre.Van-e még ilyen fajta?Lehetőleg kis termetűeket ajánljatok:)
2011. márc. 31. 16:54
 1/10 anonim válasza:
Westy,Palota Pincsi,Csivacssiava stb :)
2011. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mopsz^^
2011. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Yorki,Törpe pincser,törpe uszkár,mopsz
2011. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

havanese, bolognese, máltai selyemszőrű kutya, Coton de Tulear, bichon frisé,westie,mopsz, shi-tzu lapsa apso tibeti terrier ,tibeti spániel, palota pincsi, kínai kopaszkutya, japán chin (bár elég ritka)

remélem tudtam segíteni :D

2011. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

kinai kopasz kutya ( sok törödésre van a szörzetének szüksége) alacsony áron islehet kapni ( láttam 10.000 ért) :)


mondjuk nekem tacsim van és az is jo kutya : kedves aranyos és fogja az idegeneket ...


remélem tudtam segiteni

2011. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy egeszseges fajtatiszta kutya 70.000ft felett van.

Foleg az ilyen kis divat kutyaknal nagyon kell figyelni honnan veszed mert rengeteg a szaporito aki "jo" aron arulja oket, csak kesobb majd az orvosi szamlak lesznek magasok, hisz ki tudja milyen betegsegeket hordoznak.

Feljebb mar felsoroltak a kistestu fajtakat, ha kezdo kutyas vagy akkor ajanlom valamelyik bichont, vagy esetleg uszkar, lhasa apso, shi-tzu. Ezek a fajtak viszonylag konnyen kezelhetoek, igazi kis szobakutyusok.

Tehat vagy gyujtogetsz egy ilyen kutyusra, vagy esetleg elmehetesz menhelyre, ha csak kiskedvencet szeretnel akkor nyugodtan orokbefogadhatsz egy hasonlo kis aprosagot, az allatvedok elmondjak majd melyik kutya felel meg neked, es segitenek mindenben, akar vissza is veszik ha meg sem tudtok osszeszokni.

2011. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hallottam olyan kutyákat is amit MÉG nem ismerek.Köszönöm!

U.I.:nem szeretem a kínai kopasz kutyákat:)

2011. ápr. 1. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Az en elso kutyusom egy lhassa apso volt : [link]


Okos, értelmes, élélnk, de nem hyperkativ. Soha semmi kart nem okozott a lakasba, nagyon alkalmazkodo igazi csaladi kiskedvenc.

2011. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

shih-tzu, yorkie, máltai, havanese, lhasa apso, és a hosszú szőrű kutyák többsége nem büdös, és vedleni se vedlik... vagy akár a törpe uszkár...

olvass róluk, hogy megtaláld az egyéniségednek megfelelőt

2011. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat !Rengeteget segítettetek!:)
2011. ápr. 2. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!