Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull Vs Bullmasztiff ki...

Pitbull Vs Bullmasztiff ki nyerne? (kíváncsiságból)

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! A Pitbull iszonyat harcias és agresszív ha harcról van szó, sokszor haláláig küzd..de viszont a Bullmasztiff nagyobb termetével és nem csekély erejével szerintem ebből ki indulva nyerne..
2011. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a pit bull.
2011. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
pit
2011. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tegnap találKoztam egy bulmasztiffal és hát.. kURV4NAGY VOLT ÉS ISZONYAT IZMOS
2011. márc. 31. 21:57
 5/21 anonim ***** válasza:
Nagyon erős kutyák, és nagyobbak is jóval a pitbull-nál, ha elkapná a pitbullt akkor ott vége lenne, már csak erő és termet fölény szempotyából is.. nem hinném hogy egy pitbull fől bírná borítani, hogy földre kerüljön..
2011. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem hiszem hogy egy 60 kilós kutyát olyan egyszerűen leterít egy pit de van esélye, de ha elkapja a bullmasztiff és azonnal cselekszik akkor ott a vége.
2011. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A pit olyan gyors, mint a villám. Ha nagyon ügyes, a saját bőrével körbe tudná csomagolni a masztiffot ha ráharap. A gyorsaságát tudná kihasználni leginkább szerintem.
2011. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff
2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát,ha mindkét fajta tanítva,edzve volt....Én mindenképp megnézném azt a pitbullt,amelyik a bullmasztiffot felborítsa és a földhöz szorítja...Erős a pit,csak nem egy a súlykategória.
2011. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pit. Az egy dolog, hogy a bullmasztiff nagyobb, de túl lassú, sokkal lomhább. A pit gyors, szintén izmos ás sokkal erősebb az állkapcsa. Ha ráharap valamire, nem nagyon engedi el.
2011. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!