Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már tényleg nem tudom...

Most már tényleg nem tudom mit tegyek? Valóban lehet egy kutya ennyire "szerelmes"?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Egy éves kan kutyánk kb. két hete nem nagyon eszik. 3 napja egyáltalán semmit, inni iszik, de nem annyit,mint előtte. Nagyon bágyadt, gyenge! Dokinál már kétszer voltunk. Kapott antibiotikumot és étvágynövelőt. Azt mondja,hogy nincs szervi baja, tüzelő szuka van a környékben és azért ilyen! Ergo szerelmes.

Anyóst is aggasztotta, felhívta állatorvos barátját, aki ma megnézi, de telefonon azt mondta,hogy ő nem gondolná,hogy a "szerelem" lenne az oka, mert azért ennyire nem amortizálódna le. Nagyon félünk, napról napra soványabb, és tényleg, szerda óta egyetlen falatot sem evett!


2011. ápr. 1. 14:25
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Belepusztulok,ha történik vele valami!:(((
2011. ápr. 1. 14:26
 2/25 anonim ***** válasza:
Múltkor is írtam neked, hogy kérdezd meg több orvos véleményét, mert ez nem igazán vágja a témát...Nekem is kan kutyáim voltak,meg van is , és ha jött a tüzelési időszak, nem nem ettek hanem mindenáron át akartak jutni a szukához!Ez baromság hogy szerelmi bánat, kutya az ha rájön...akkor megy! Itt más probléma lehet, keress egy normális dokit!
2011. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Vidd el másik orvoshoz.Nem értem, ha doki szerint csak szexelhetnékje van minek adott neki antibiotikumot??Nem férges esetleg?
2011. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Először is, a kutya szerelmes, ők nem tudtak így érezni, a kanok öszötnösen hajtanak a tüzelő szukákra. Gondolom nincs ivartalanítva...mielőbb ivartalanítsátok, így már nem fog késztetést érezni a tüzelő szuka iránt.
2011. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
*a kutya NEM szerelmes
2011. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sem "szerelme" ez már túlzás szerintem,nézze meg a másik doki akkor majd hátha okosabbak lesztek!

Menyi idős a kutyus?

2011. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

*szerelmes

*mennyi

2011. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát ez az,hogy ő nem akar menni! Felkelni is alig akar!

Viszem másik dokihoz ma, csak gondoltam megkérdezlek benneteket!

Azért adott neki antibiotikumot, mert amikor legelőször vittük, azt mondta,hogy piros a torka, és zörög a tüdeje, kezdődő tüdőgyuszija van. De szerdán már rendben volt, mégis adott neki megint 3 szurit! Na azóta egyáltalán nem eszik! Attól félek leáll valami belső szerve! Láza nincs. Nem férges, nézte a székletét, de egyébként is rendszeresen kapja a féreghajtót!

Annyi volt,hogy két hete séta közben ment a hasa, meg hányt ilyen fehér tejszerűt. De csak akkor. Legalább is utána nem láttuk, de kb. utána kezdett rosszul lenni!

Egy éves!

2011. ápr. 1. 14:35
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát egy tüdő gyulladásos, beteg kutyának, nem a tüzelő szukán jár az esze...nem is értem ezt az orvost komolyan! jól teszed ha elviszed egy másikhoz!, remélem meggyógyul a kutyusod! üdv.
2011. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azt már az első alkalommal is mondta,hogy lehet külső inger is a baja! Aztán ugye látta,hogy piros a torka, de az szerinte szerdára helyrejött.
2011. ápr. 1. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!