Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet vilagositani a...

Hogyan lehet vilagositani a kutya szoret?

Figyelt kérdés

Tehat van egy ezust szinu kutyam, regen vilagos fenyes ezust szine volt, aztan elkedett sotetedni, barna arnyalatu lett, hogyan lehetne visszacsinalni?

Azt hallottam hogy a tap sotetit, az elozo gazdainal hazikoszton elt lehet azert volt olyan szep szine? Tappal elkerulhetetlen a barnulas?


2011. ápr. 1. 17:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A szőre fényességét tudod befolyásolni, pl olajos magvakkal, nekem van a kertben 3 nagy diófa és ősszel imádja a diót enni, nagyon szép fényes egészséges szőre lesz tőle! Házi kosztot is kap...bár a kutyád színének változását ez nem befolyásolja szerintem, hogy mit eszik max a fényességét
2011. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Mennyi idős?

2011. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
8 éves törpe schnauzer, elvileg so-bors, de szinhibas es nagyon vilagos, de miota nalam van igazi so-bors szine kezd lenni barnas arnyalattal.
2011. ápr. 1. 17:20
 4/26 anonim ***** válasza:

Az igazi színt trimmeléssel lehet elérni.

Vannak tápok, amikben bizonyos összetevők vörösessé teszik a szőrt.

2011. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Salx Narval ***** válasza:
Én is úgy vélem, hogy megoldás lehet a trimmelés amennyiben lehetséges.Ha nem, akkor marad a nyírás, fésülés.Az étrend átgondolása is megoldás lehet, esetleg egy másik táp kipróbálása, valamint a házi koszt beiktatása a heti étrendbe.Az első válaszadó említette a magvakat, ezt is érdemes kipróbálni.A lenmagot ajánlanám erre a célra.A magvakat megtöröd és vízben áztatod kb 8-10 órát, leszűröd és az ivóvizéhez kevered, elég hetente 1-2 alkalommal, de a tört magvakat kb 1 kávéskanálnyit a levesebb kajához is keverheted.Te is kipróbálhatod, mert jótékony hatású az emberi szervezetre is.Ha nem is világosodik ki a szőre ezektől a dolgoktól, ártani nem fogsz velük.
2011. ápr. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ilyen színnel neked már nem tetszik?
2011. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

ma 11:21

Bal lábbal keltél?

Nem akar "csonkítani". Nem akar megszabadulni tőle.

Egyszerűen szeretné, ha van rá lehetőség, a fajta általános színeit látni a kutyáján.

2011. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én a snacimnak fésű helyett vasfűrész lapot használtam. Gyönyörűen kiszedte a halott szőrt. Csak fésültem vele.
2011. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem keltem bal lábbal.

De egy kutyában és társat akarok látni és nem fajtajelleget.

A szőre annyiban érdekel, hogy fényes és egészséges legyen.

2011. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

ma 12:37

Tedd azt. De ne akard a saját hozzáállásodat másokra is ráerőltetni.

Itt lehet kérdezni.Aztán segítő szándékkal válaszolni.

2011. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!