Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy kutya 100%-osan...

Lehet egy kutya 100%-osan megbízható?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egy nagy cane corsom, mellette egy 10 kilós kistestű kutyám. Régebben elég sokszor nekiesett a corso a kicsinek, egyszer azt hittem, végez vele... Alig tudtam leszedni róla.

Mostanában ez nem fordul elő, én valahogy mégsem merem őket kettesben hagyni. Ha elmegyek otthonról, a kicsit bezárom a ház egyik szobájába.

A kérdésem az, hogy megbízhatok-e a corsómban, együtt hagyhatom-e őket, ha már egy ideje nem szokta megtámadni a másik kutyámat, vagy inkább ne kockáztassam meg?


2011. ápr. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alap kérdésre a válasz igen, lehet.


Viszont az egész csak belőled fakad, és a bizonytalanságod alapján az mondom, hogy ne is hagyd őket kettesben. Ha a kutyád 100%-osan megbízható lenne, arról tudnál, mert rengeteg munkád lenne benne.

2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd egyedül, nem lehet kiszámítani ha már egyszer megtámadta.
2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass! Lehet hogy a jelenlétedben nem meri megtámadni, de tegyük fel elmész, otthon maradnak és elég egy rossz lépés a kicsinek akár beleeszik az ételébe vagy kitudja...corso tuti szétszedné, főleg ha bevadul
2011. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Én is azt mondom hogy NE hagyd őket magukra. Bármi kiválthatja náluk a verekedést. És ők nem tudják felmérni, hogy az kissebb testű és elég ha megrázza kicsit.


Nálunk is volt, hogy a nagy nekiment a kistestűnek, ( a nagy beteg volt a kicsi meg piszkálta ) sikerült szétszedni őket. Többet nem hagytuk magukra, pedig nagyn jó barátok. Mindig együtt jönnek ki sétálni, és puszilják egymást. De magukra nem hagyjuk őket.

2011. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés, hogy te mennyire vagy megbízható és tisztelhető a kutyáid szemében-ha ez 100%-os akkor igen, ha nem vagy 100-as (a kérdés erre utal) akkor ne kockáztass !
2011. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!