Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy barátságos német juhász...

Egy barátságos német juhász mellé melyiket ajánlanátok rottweilert, vagy dobermannt?

Figyelt kérdés
Ill. mind a 2 fajta milyen árba van egy normális tenyésztőtől?
2011. ápr. 1. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt egyformán ajánlom, a dobermann talán temperamentumosabb, de mind a kettő kiváló őrkutya! Az árakat nem tudom, neten nézegesd a tenyésztőket..
2011. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az érkező egyed energiaszintje sokkal jobban számít mint a fajtája-erre koncentrálnék a kérdező helyében elsősorban, és mindenképpen a meglévő kutya energiaszintjéhez képest egy alacsonyabb energiaszintű kölyköt vinnék
2011. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
48%
A mi rottweilerünk barátságos volt mert soha nem vadítottuk s nem uszítottuk senkire és semmire.Két kutya összeszoktatása már bonyolultabb mert ott csak egyik a falkavezér és még ha ez eldől akkor is kényes egyensúly a gazdi szeretetéből adódó békesség fenntartása. Javaslom hogy kis kölyök rottit vegyél a német juhász mellé azt talán nem tartja vetélytársnak sőt védelmezni,tanitgatni fogja.Arra ügyelj hogy mindkettő csak kint legyen vagy bent,de soha ne kivételezz mert én jártam úgy hogy az egyik kutyámat kölyökként benntartottam míg a másik kint volt és odáig fajult a dolog hogy el kellett altatni olyan agresszivá vált.
2011. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minekünk Rottweiler Németjuhász és Magyar vizsla hármasunk volt. Kiválóan megfértek egymás mellett... Én a Rotit választanám :)
2011. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy melyik fajta.

Viszont ellentétes neműek legyenek, mert lehetnek balhék köztük. És legalább az egyik, de leginkább mindkettő legyen ivartalanítva.

Az ár pedig szerintem ha hobbi célra veszed, nem kiállításra, 70-100 ezer Ft.

2011. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!