Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom fegyelmezni a...

Hogyan tudom fegyelmezni a kutyámat ha tőlem távol van?

Figyelt kérdés
Ha 200-300 métere van tőlem és felugrik rám mit tudok tenni,ha a közelemben van akkor tudom fegyelmezni.De ilyen távolságból már nem.
2011. ápr. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Te jó Isten, mekkorát ugrik az a kutya?
2011. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, bár elképzeltem és vicces :))
2011. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul írtam. Nem rám ugrik fel, hanem a tőlem távol lévő embere akihez oda megy.:)
2011. ápr. 1. 21:40
 4/7 xnorkax ***** válasza:

Ne engedd, hogy olyan távolra elmenjen tőled... Ha már úgy 20 méter van köztetek, hívd vissza, ha visszajött jutalmazd meg, ha pedig elmegy kezdj rohanni az ellenkező irányba.

200-300 méter hatalmas távolság, onnan nem is tudsz semmit sem tenni... Ezért kell végig figyelni és ha távolodni kezd hívd magadhoz.

2011. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha 20 métere van tőlem, és úgy ugrál fel valakire, akkor mit tudok csinálni?
2011. ápr. 1. 21:53
 6/7 xnorkax ***** válasza:
Próbáld megelőzni... Mikor látod, hogy elindulna egy ember felé, akkor behívás. Ha túl késő, akkor szedd le az emberkéről és szidd le. Nem tudom, milyen büntetési formát használsz, de semmiképp se üsd meg! Ha van tiltószavad használd, ha ráugrana valakire!
2011. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán van büntetési forma,csak szóbeli.De ez nem mindig elegendő,lehet,hogy kellene valami más is.:_)
2011. ápr. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!