Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerelmes kutya tegnapról?...

Szerelmes kutya tegnapról? Fejlemények?

Figyelt kérdés

Gondoltam leírom,hogy mi történt tegnap!


Hát nem semmi kálvária volt tegnap! Szóval elvittem egy másik dokihoz. Ő egyből azzal kezdte,hogy parvo-s a kutya, és nem biztos,hogy megmarad. Kérdeztem,hogy ha megkapta az oltásokat, hogy lehet parvo-s. Mondta,hogy biztos,rossz oltást kapott. Sajnos mi hülyék, elhagytuk az oltási könyvét, kaptunk másikat, de oda csak a 3. oltást írta be anno a doki. Na mindegy, adott 3 szurit, ebből az egyik szteroid, amire mondta,hogy ettől sokat fog inni, tegyünk a vizébe majd egy kis szőlőcukrot. Hát reméli, hogy megmarad. Na itt már nagyon sírtam. Ja, mért lázat és azt mondta,hogy lázas. Mondtam,hogy a másik doki is mérte kétszer, de nem volt az!

Amikor kijöttünk felhívtuk azt a dokit (párom barátja), aki anno az oltásokat adta és mondta,hogy nem hülye, tudja mit adott a kutyának és nem lehet parvo-s. Meg,hogy vigyük vissza az első dokihoz,mert őt elismeri szakmailag, a másik meg soha nem talál el semmit, kis állatot meg nem is vinne hozzá. Visszamentünk, csinált labort. Nem voltak rossz eredményei, nyilván a vesére vonatkozó érték nem annyria volt jó, de ez érthető is ugye! Mondta a doki,hogy higgyük már el,hogy fiatal kutya és a hormonjai ennyire befolyásolják az étvágyát. Mondta,hogy ez nem parvo, mert annak más tünetei vannak, meg eleve egy éves kutya nem nagyon szokott parvo-s lenni. Ő is mért lázat, neki nem volt lázas!:)

Na mindegy, adott neki megint valami két szurit, és tegnap este már egy picit evett. Csak most meg azt nem tudjuk,hogy a szteroid miatt evett, amit a másik doki adott neki, vagy azért amit ez a doki adott neki? A lényeg,hogy evett! Nagyon örültem neki! Ma még nem tudom,hogy evett,mert a férjemmel van otthon, de mindjárt hívom.


2011. ápr. 2. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel már megint nem evett! Komolyan nem tudom már,hogy mit tehetnénk. Most visszük vissza, mert van még valami szuri, amit be akar adni a doki és mondom neki!
2011. ápr. 2. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Van hasmenése? A parvo legbiztosabb jele a nyálkás,esetleg véres hasmenés. A tüzelés miatt nem lehet ilyen. Egyébként ez a nem evés most valami járvány. AZ én kutyám is ugyanezt csinálta. Fehér,habos hányás,hasmenés,nemevés. Nem tudutk megmenteni,mi is hordtuk orvostól orvosig,é azóta egy csomó ismerőstől hallom ezeket a tüneteket. Szurkolok!
2011. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem láttam a székletét sajnos! Majd ma figyelem! Az a gond,hogy ugye napközben dolgozunk. Este amikor hazaérünk, akkor beengedjük. Akkor nyilván nem kakil. Szóval nem tudom, de nem hiszem, hogy az lenne a baja!

Hányni sem hányt, bár szegény nem is tudna mit! Nagyon kétségbe vagyunk esve!

2011. ápr. 2. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Szép kis kálváriát jártok....

Ha volt labor és nem mutatott ki gondot, valószínűleg tényleg csak szerelmes az eb.

Nagyon sok kutyát ismerek, amelyek egyáltalán nem esznek, amikor tüzelő szukát éreznek a közelükben.

Ha sétálni is viszitek, ott is érezhet bőven más szukák jeleit.

Ha ennyire érzékeny, ha elmúlik az egész, ajánlatos lenne ivartalanítani, mert nagyon valószínű, hogy a nagyobb tüzeléses időszakokban meg fogja ismételni a mostani állapotot.

2011. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kutya NEM lehet szerelmes,ezt lassan megérthetnétek már.

Az ösztönei dolgoznak,ettől lehetnek a problémák.

Véglegesen csak az ivartalanítás segíthet,ha nem akarjátok ezt végigjátszani évente kétszer.

2011. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi van azóta a kutyussal?
2011. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést!

Hát nem mondhatnám,hogy jól van. Pont most kap infúziót! Kedd óta kétszer evett egy kevéskét. Az a baj,hogy inni is keveset iszik. Kérdeztem a dokit,hogy őszintén mennyi esélyt lát rá, hogy megmarad. Mondta,hogy sokat!

Már nagyon ki vagyunk a férjemmel, és egyfolytában sírok!

2011. ápr. 3. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy kivagytok:(Majd kérlek tájékoztass minket,javult-e az állapota!Jobbulást kívánok neki!!
2011. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint én vagyok:)Megkérdezhetem,mi újság aztóta?Hogy van a kutyi?
2011. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!