Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséég! Fontos (? )

Segítséég! Fontos (? )

Figyelt kérdés

a kutyám szeme az egyik tiszta piros valami belepte félig de csak az egyiket.. nem tudom mi az és azt akarom kérdezni hogy amit embernek irt fel orvos kötőhártya gyulladásra azt adhatom-e neki mert orvoshoz nem tudom vinni egyrészt azért mert nincs orvos a településen elvinni meg nemtudom sajnos de ha el is tudnám pénzem nincs rá.. nem azt akarom hallani hogy minek az ilyennek kutya ha nem tudja biztosítani a szükségleteit hanem hogy alkalmazhatom e azt a szemcseppet nála.

kérlek mondjatok valamit:S


2011. ápr. 2. 11:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Nem! Egyrészt azt embernek készítették, másrészt meg ha nem tudod mi baja, akkor mért kötőhártya gyulladásra kezeled? Nem csak az létezik a világon.

Borogasd kamillával, azza nem árthatsz, aztán legfeljebb az se használ. De egy orvost mindenképp ütemezz be, mert mait akar az ember, azt megoldja, csak nem akarod eléggé...

2011. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:

Szia!

Próbáld meg neki ha pár napon belül nem lesz jobb akkor vidd el orvoshoz,ha lesz pénzed rá :)

2011. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted...

Egyébként soha nem szabad állatoknál alkalmazni embernek felírt gyógyszert ,például nagyon sok fájdalom csillapító tartalmaz ibuprofent ami máj betegséget is okozhat kutyáknál !

A kamillás borogatás használ a szem gyulladásakor, és megnyugtatja a szemet is ,tehát bármilyen betegsége is van a kutyusnak ez nagyon jót fog neki tenni,és ebben semmiféle káros hatóanyag nincs .:)

Egyébként fel lehet hívni is egy orvost ha mégsem lenne jobban ...,de szerintem holnapra kutyabaja sem lesz . :)

DE minden esetre hívj fel egy orvost !

2011. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
A bármilyen betegségen szem betegséget értettem. :)
2011. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

szia

lehet hogy belement a szemébe mélyre egy toklász a szomszéd kutyusnak is ez volt a baja (csipás szem és vörös piros színű szemgolyó) de azért kenheted neki kamilla teával hát hogyha attól jobb lesz

2011. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Hát márpedig én megkérdezem: minek az ilyennek kutya, ha nem tudja biztosítani a szükségleteit?
2011. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
de lehet hogy valami bogár belemászott (kullancs szúnyog pók)
2011. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
kamilla teával borogasd a szemét, az nem árt neki
2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kivéve ha allergiás a kamiilára :S Legalább egy képet nem tudsz feltenni? Hátha abból már lehetne következtetni legalább a súlyosságára...


Emberi szemcseppet diagnózis és orvosi javaslat nélkül SEMMIKÉPPEN ne adj neki.

2011. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! már sírhatnékom volt annyira tehetetlen vagyok
2011. ápr. 2. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!