Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog ez a kiskutyámnál?

Normális dolog ez a kiskutyámnál?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes kölyök stafim és a jobb lábfejét furán tartja, (kicsit oldalra lép vele, meg mint ha begyűrné maga alá, ha lép)de nem látok semmi sérülést rajta, meg nem fáj neki, ugyan olyan mint a másik csak furcsállom a tartását! Mi lehet a baja, vagy ez természetes?
2011. ápr. 2. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami születési rendellenesség, deformáció akár..de lehet csak fáj neki valamiért! Figyelgesd ha nem változik, kérdezz meg egy dokit!
2011. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom normális-e,de régen még kicsi korában az én kutyám is ezt csinálta...csak én rájöttem,hogy csak úgy csinál mintha sántítana.mint úgy látta hogy nem figyelek oda tökéletesen járt,ha ránéztem egyből sántítani kezdett xD

leszokott róla :)

2011. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal, simán helyre lehet hozni.

Adj neki zöldkagylós tápot, vagy külön tabletta formájában. Olyan 1 éves koráig minimum.

Mást csak doki javaslatára adj (pl kalcium).

És csak annyit mozogjon, amennyit szeretne, ne terheld túl soha, 1 éves koráig ne futtasd, ne edzed.

De ha nagyon aggódsz, mindenképp egy állatorvossal nézesd meg, most úgy is sokat mész hozzá az oltások miatt.

Üdv.: Egy staffis

2011. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Természetesnek semmiképpen sem mondanám.


Tenyésztőtől vetted?

Amit az előttem lévő írt, annak a neve GF600, ez izületvédő.

Én ajánlom, hogy vidd el dokihoz, nézesd meg, te is nyugodtabb leszel, mert mi itt csak tippeket adhatunk.


egy amstaff tenyésztő

2011. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát egy dokinak érdemes lenne megmutatni, hogy minél hamarabb orvosolni lehessen a bajt (ha van).
2011. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Javult, most már nem tartja úgy, de azért a köv. oltásnál említem a dokinak!!!
2011. ápr. 5. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!