Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez fajtatiszta? Www.Expressz.h...

Ez fajtatiszta? Www.Expressz.hu/allat_noveny/kutya/hirdetes-25671587/

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2011. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
yes it is
2011. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
szerinten is (=
2011. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen.És van törzskönyv,chip és még tetoválása is.Akkor tuti.
2011. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ninna ♥ ***** válasza:
78%
Most a kiskutyáktól eltekintve szerintem ez egy szaporító. Valószínűleg az összes lehetséges megjelölési pontot úgy hagyta, azért láthatjuk, hogy oltva, tetoválva, chipelve, útlevéllel, féregtelenítve, törzskönyvezve van a kutyus mindössze 30.000 forintért. Véleményem szerint ez egy szaporító, lehet, hogy fajtatiszta kutyákat árul, de hogy valamit kamuzik, az biztos. Tetoválva, és chipelve is? Minek? A legjobb tenyésztők sem tetoválják már a kutyusokat, csak chipeltetik. Útlevéllel ennyi idősen? Szerintem még ki sem állítják ilyen pici korban, csak amikor már a veszettség elleni oltása is megvan, az pedig legalább 4 hónapos kor! Véleményem szerint valami kamu van itt, de lehet, hogy törzskönyves, fajtatiszta kutyust árul, mondom, nem tudom. Fel kell hívni, meg kell kérdezni. És ne menj bele abba a dumába, hogy a szülők törzskönyvesek. A kiskutya is az legyen, és akkor tuti fajtatiszta! Bár szerintem valami van ott, hisz egy fajtatiszta, törzskönyves yorkit manapság nem adnak 30 ezerért..
2011. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 xnorkax ***** válasza:
Egyetértek Ninnával. Szerintem ez kamu, a leírásban csak az oltásokról és a féregtelenítésekről ír. 30.000 forintért nem kaphatsz egy ilyen full extrás kutyát.
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fajtatiszta lehet, de szaporító és nem tenyésztő az illető!És ebben az esetben nem mernék megesküdni arra, hogy minőségi a kiskutya! Egy szaporítónak csak az a lényeg, hogy minél több almot lehozzon egy kiskutyától évente, és nem az, hogy minőségi kiskutyákat tenyésszen.

Ugyanis, ha összeszámoljuk mind azt, amit az illető leír (tk, tetoválás- manapság már nem is használják mellesleg, chip, féregtelenítés, útlevél) az kb. 50-60 Ft csak, kutya nélkül!!! Ő meg 30 -ért adja kompletten, na erről ennyit!

2011. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Törzskönyv, tetoválás, chip, oltások, féregtelenítés, útlevél... És mindez 30 ezerért?

Vagy elírta az árat, vagy kamu. Ha ez mind megvan a kutyának, akkor bőven többe került a tenyésztőnek, mint 30 ezer ft.

Miért adná el úgy, hogy veszteségesen jön ki belőle?


Amúgy kép alapján fajtatisztának tűnnek. (de ez csak egy fénykép, lehet, hogy odamész, és tök mást fogsz kapni)

Én nagyon alaposan utána járnék, mielőtt egy ilyen kutyust megveszek...nekem több, mint gyanús.

2011. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát van néhány gyanakvó jel.

-mini yorkinak hirdeti ,nincs is mini yorkie

-amit már többen írták : chip meg tetoválás egyszerre ?:O

-útlevelet csak akkor kaphat ha meg van a veszettségi oltása! ami ebben a korban még nincs meg

-gyanúsan olcsó

-nincs holnapja, nincs kennel neve vagyis nincs odaírva ergo nekem úgy jön le hogy nincs

-mind a két szülőt megtudja mutatni? az apát más tenyészetből hozzák a valódi tenyésztők ,hogy javítsák a vonalt

-eléggé olcsó ez már gyanus

-expresszen hirdeti ez is már gyanús egy valódi tenyésztőnek nincs szüksége ilyen oldalakon hirdetnie mert amúgy is van kereslete és hírneve...



hát szerintem ez nem tenyésztő :S

2011. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!