Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a cicám ürülékét?

Miért eszi meg a cicám ürülékét?

Figyelt kérdés
Van egy tacskóm és állandóan megeszi a cimám ürülékét,kiveszi az alomból és megeszi.Engem nagyon idegesít mert utánna büdös lesz a szája és nem is tartom egézségesnek,lehetséges,hogy vitamin hiánya van?
2011. ápr. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
bocs,hogy nem tudok választ adni,de erre én is kíváncsi lennék,mert az én kutyám is ilyen...
2011. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ezt csinálná a kutyusom, de én megtanítottam neki a hagyd! parancsot amikor meg nem vagyok vele akkor meg egyszerűen becsukom a fürdőszoba ajtót (ott van a macska alom) így nem tudja elérni.

Amúgy nem hinném,hogy vitamin hiány mert Acana tápot kap és semmi baja én úgy hallottam hogy ez náluk ösztön.

2011. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most jutott eszembe valami: egyszer itt az oldalon láttam,hogy valaki azt állította,hogy azért eszi meg az ürülékét,mert ez amolyan ösztön,hogy a vadállatok ne találjanak rá,vagy ne hagyjon maga után nyomot,vagy valami ilyesmi !De lehet valami nagy baromságot mondtam,de a lényeg szerintem,hogy nem lesz tőle baja !
2011. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!