Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig megadja magát...

A kutyám mindig megadja magát minden fajta kutyának ez baj?

Figyelt kérdés
Szóval mindenkinek megadja magát, ha az rámorog, akár egy yorkshire terrier akár egy németjuhász, engem ez nem zavar, csak az a kérdés hogy baj-e hogy nem védi meg magát?
2011. ápr. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Legalább nem keveredik verekedésbe. :D Örülj neki, hogy ilyen a kutyusod.
2011. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ez annyiból jó, hogy kevés rá az esély hogy bunyó lesz. De az is fontos, hogy mennyi idős a kutyád, mert lehet hogy később változni fog a helyzet. Legalábbis én így jártam a kutyámmal, hogy 2 éves kora után már simán megvédte magát.
2011. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most fél éves ivartalanított szuka pitbull vagy staffi keverék, fogalmam sincs, nekem ez nem baj hogy feldobja magát meg megadja magát, inkább örülök neki hogy játékos és nem elmebeteg:)
2011. ápr. 2. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez még változhat. Az enyém kb 1éves koráig nem verekedett, pedig volt, hogy csúnyán pofán fogták meg hasonlók, ő meg csak csóválta a farkát és ment vissza játszani vele, pedig a másik nem akart. Most már megvédi magát.
2011. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!