Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni a kutyámnak...

Kevin42 kérdése:

Hol tudok venni a kutyámnak olyan hordozót amit rálehet szerelni a biciklire?

Figyelt kérdés
Mesélte egyik csaj h ő a mopszával úgy szokott biciklizni, hogy van elöl egy specko kosár amibe a kutya tök jól elvan. Kivan párnázva stb... Én is szeretnék ilyet de nem tudom hogy hol tudom beszerezni. Nem hordozó boxra gondolok hanem olyanra ami felül rendesen nyitott és kifejezetten kutyáknak van. (Egyébként 12 kg-os francia bulldogom van)
2011. ápr. 2. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Törökbálintot a Corában van egy állatos bolt, ha arrafelé laksz, esetleg nézz ott is körül.


Egyébként ez nagyon aranyos lehet, kutyus a bicón!:)

2011. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazábol azért szeretnék én is ilyet mert nyáron csomot szeretnék jönni menni a kutyámmal a városba (Budapest) de azért ő mégsem bírja a hosszú sétákat meg a meleget. Így meg tök jo h bico, bicot letesz kutya kivesz és séta!:D
2011. ápr. 3. 00:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Szerintem a kutyusod is élvezni fogja, főleg mikor nagyon meleg lesz, ő meg ücsörög a hűsítő szélben és bámészkodhat. Meg az se mindegy, hogy így sokat együtt lehet a gazdival!:)
2011. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a pesti hervisbe láttam multkor
2011. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is ezzel a problémával nyűglődök, és már több kosarat is kipróbáltam, de egyikbe sem tudtam rendesen beletekerni a kutyát (tacsi) és nem is ítéltem meg túl biztonságosnak. Így aztán úgy döntöttem, hogy utánfutót kapnak (merthogy már kettő van.) Mo.-n piszok drága , de Németországból olcsóbb.
2011. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt nehéz emelni, és mivel Budapesten egy emeletes házba lakom így a tárolása elég érdekes lenne nem?
2011. ápr. 4. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Fressnapfban is lehet kapni.
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!