Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Hawanese kutyusom...

Bichon Hawanese kutyusom miért vakarja a fülét?

Figyelt kérdés
nem tudom miért van, de nagyon szokta vakarni a fülét, és sírni is szokott miatta....nagyon sajnálom szegényt, próbálom leszoktatni róla, de nem megy. Van kölyke is, aki a tesommal él, és neki is ugyan ez van.Tán allergiás lenne vmire??...,vagy még arra is gondoltam, mivel egy kozmetikushoz hordjuk, lehet,h ő csinál valamit rosszul??
2011. ápr. 3. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs kizárva,hogy a kozmetikus csinálja rosszul a munkáját..vidd állatorvoshoz majd ö megmondja
2011. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
anyám borogass...vidd állatorvoshoz, mert fülgyulladása van
2011. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és még egy apró kérés: ne szaporíts!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Okozhatja fülgyulladás, bűzmirigy gyulladás, allergia, meg még egy jópár dolog. Állatorvos esetleg nem jutott még eszedbe?
2011. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az én yorkim is iszonyat sokat vakarja a fülét!!! Nyögni is szokott hozzá, én amikor voltam vele dokinál rákérdeztem erre is, megnézte mondta az ég világon semmi baja, azt mondta, lehet, hogy szőr csiklandozza, irritálja és ezért vakarja annyira...viszont ha a ze kutyádnál csak most jött elő akkor szintem is vidd gyorsan dokihoz...
2011. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fül gyulladás, esetleg belement valami és idegesíti...allergia stb. csomó oka lehet, vidd el orvoshoz, előbb utóbb szét vakarja szerencsétlen!
2011. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt az én havaneséimmel, fülgyulladásuk volt és mi nem vittük el orvoshoz.


kikell szedni a fülükből a szőrt( csipesszel kitépni) majd belecsöppenteni kutya fülcseppet és az szépen kihozza a fülzsírt meg ilyesmi.. és mai napig nem vakarják már .. :) és nem piros a fülük belül. Meg mi a fülcsepp előtt mekentük nekik betadinnal.. és az is segített rajtuk. mi nem hordjuk kozmetikushoz őket mi ápoljuk és vágjuk a szőrüket !

2011. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, dokinál már voltunk, azt mondta, hogy semmi baja sincs, am meg a kozmetikus kiszedi a füléből a szőrt, de lehet hogy túl durván, és az irritálja
2011. ápr. 3. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet ..
2011. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!