Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Groenendael vagy tervueren?

Groenendael vagy tervueren?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


melyik a szebb szerinted?

melyiket választanád Te?

mi a különbség köztük?(belsőleg :))


2011. ápr. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyönyörű. Azonban nekem a gröni jobban tetszik mert fekete, de egyiket sem választanám, mert nekem túl 'lágy' a jellemük. Szerintem a gröni a legkedvesebb, lágyabb a belga juhászok közül, utána jön a tervu, a legkomolyabbak pedig a mali és a másik akinek sosem tudom rendesen leírni a nevét. xD Mindegyik kiváló munkakutya. A tervueren és a gröni szerintem alkalmasabb segítő feladatokra, agilityre, míg a mali és a másik őrző-védőre és ehhez hasonlókra.
2011. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amilyen gröniket én ismerek (az a 6 db) azok mind keményebbek a tervüknél....és valahol szintén ezt olvastam. De érdemes erről tenyésztőt megkérdezni.

Én biztos grönit választanék - színe és jelleme miatt.

2011. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a leírásukban olvastam hogy ők a legkedvesebbek a belga juhászok közülés ezt is tapasztaltam, de hát kivételek vannak. :)
2011. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervál ***** válasza:

sztem is mindkettő szép :) de a tervuerenből láttam szebbet is xD vagyis rövidebb bundájut

:)

2011. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan sok különbség nem lehet köztük ha egy alomba születnek,csak a színük más.
2011. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok választani, én igazából komondorpárti vagyok, de ha mindenképpen választani kéne, a groenendaelt választanám...

Elsőnek: laekenois... :)

2011. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Groenendael.


Impozánsabb megjelenésű. Valószínű, hogy a fekete színváltozat miatt.

Szerintem nincs különbség.


Ez olyan mintha azt kérdezted volna mi a különbség a fekete és a rajzos Német j közt belsőleg.

Semmi.

2011. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem tervueren.de én is hasonló problémával szenvedek.az én kérdésem:Mi a véleményetek,nem tudok dönteni?
2012. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!