Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok csinálni vele?

Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Van egy 15 hónapos boxer szukám és mostanába nagyon labda függő lett és ha idegen vagy régen látott kutya odajön és a kutyámnál ott a labda morog és támad de ha nincs labda akkor nem agresszív ami még furcsa a haver kutyák akár ki is vehetik a szájából.
2011. ápr. 3. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak védi.
2011. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutya jön, akkor vedd el tőle a labdát, ennyi:)

Természetes, hogy félti a játékát. Amíg ő nem bánt más kutyát, addig ok, de nehogy egyszer őt támadják meg a labda miatt.

Az én kutyám állandóan faágakat cipel, és bizony volt már olyan, hogy 1-2 kutya nagyon agresszíven rárohant, és elvette tőle.

Az idióta gazdi meg csak mosolygott, amikor a 8x akkora kutyája lealázta az enyémet.

2011. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj a kutyámmal hogy ha elveszem a labdát akkor meg azért agreszív a másik kutyával mert akkor meg attól fél neki adom oda vagy nem tudom.Amúgy labda nélkül meg barátságos azzal a kutyával is akivel elötte balhézott már nem merem a futin elővenni a labdát.
2011. ápr. 4. 22:19
 4/4 A kérdező kommentje:
amit elfelejtettem leírni hogy a más kutyák labdáit is begyűjti magaköré és akkor se enged közel egy kutyát sem
2011. ápr. 4. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!