Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a borderemmel vagy...

Mi lehet a borderemmel vagy ez már természetes ienkor?

Figyelt kérdés
Na az van hogy van egy border-em mos tölti nemsokára 1 éves korát .Egy kicsit megváltozott,mikor mámma adtam enni neki oda bujtam a kajás edényéhez mintha én ennék és én eltoltam és én ezt régen rengetegszer próbáltam vele és tudta h én vagyok a "falkavezér "és megvárta ,hogy elmegyek az edénye mellől . Mikor pedig mámma csináltam és eltoltam kézzel a fejét onnan mert dugta oda a fejét oda kapott a kezemhez. Meg ezelőtt megengedte hogy kivegyem a szájából a kaját de ma már azt se. Mi történhetett lécci Irjatok avyg ez már terészetes?
2011. ápr. 3. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem természetes.

Vagy elvenni azonnal a tálját, vagy akkora taslit adni neki, hogy öreg korára is emlékezzen rá.

2011. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

mekkora parasztsuttyó vagy te jóég

nem te vagy a falkavezér

2011. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A "parasztsuttyó" minősítésről beszélhetnénk. hogy kire illik.

Kérdezett, mert ez olyan hely, ahol kérdezni lehet.

Senki nem születik kutyaszakértőnek.

2011. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy úgy csinálsz, mintha ennél a kajájából, önmagában még nem biztosítja, hogy elsimerjen téged vezetőnek. Ami történt, az egy jelzés volt, hogy a kettőtök kapcsolatában te már olyan mélyre sűllyedtél, hogy akár ezt is megengedheti magának veled szemben. Nem most veszítetted el a falkavezérséget, hanem már jóval ezelőtt, csak most ebben egyértelműen megnyílvánult. Valamit nagyon rosszul csinálsz a kutyával kapcsolatban, ha idáig fajult a helyzet!
2011. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 diagnostic ***** válasza:

Kezd kamaszodni a kutyád, és próbálgatja a határait, át tudja-e venni a falkavezér szerepét.

Ahogy már írták is, nem vagy elég erős kezű vezér, hogy ennek a gondolata felmerült a kutyádban. Ha teheted, vidd el kutyasuliba.

2011. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ienkor,border-em,mos,mámma,bujtam,lécci,irjatok,terészetes

....

2011. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj amit kérdez,hanem azzal ahogy
2011. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek is csak azért lett bordere, hogy legyen egy ész a családban :@

Meg is látszik, már most a kutya a főnök, éljen a következő vérengző fenevad.

Okos kutyához okos gazda kéne, mert ostobák kezében nem lesz olyan, mint a nagykönyvben -.-"

2011. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!