Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxisok! Ti mennyi mindent...

Foxisok! Ti mennyi mindent tudtatok megtanítani ezeknek a kis ördögöknek?

Figyelt kérdés
sok időbe telt mire tanulásra birtátok? csak mert nekem is van egy foxim és arra már rájöttem hogy ezt nem olyan egyszerű tanítani mint a legtöbb kutyát :)
2011. ápr. 5. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A foxi hihetetlen okos! Csak rendszeresen és rendesen le kell mozgatni, hogy a nagy pörgés közben tudjon kicsit koncentrálni.
2011. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tegnap próbáltam először igazán tanítgatni arra hogy ül meg fekszik. külön megy neki, de ha egymás után felváltva mondom akkor még keveri szegény xD viszont agilityben nagyon ügyinek tűnik :)
2011. ápr. 5. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
A foxi nagyon temperamentumos, örökmozgó fajta...tényleg mindene a játék és a rohanás! De nagyon intelligens is! Sok foglalkozással, játékkal türelemmel könnyen kezelhető
2011. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából az az egyetlen bajom vele hogy "alkalmi süket" ha meglát valami érdekeset akkor hiába szólok rá hogy jöjjön vissza, addig nem jön míg ki nem nézelődte magát, mégcsak vissza se néz mintha tényleg nem hallaná hogy szólok neki
2011. ápr. 5. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idos? Az en rottim 14 honapos koraig, meg seta kozben is ha akart leult, nezelodott, nem mozdult csak akkor mikor neki jol esett. Megmozditani nem tudtam, huzni sem, ram se nezett. mar volt olyan hogy kocsibol ugrottak ki, azt hittek valami baja van a kutyanak vagy nekem. Most ket eves, mar megkomolyodott.
2011. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
februárban lett 1 éves, fél éves kora óta van nálam de most tudok igazán több figyelmet szentelni a tanításnak. én is arra gondoltam hogy talán idővel megkomolyodik de addig is kezdeni kéne vele valamit :)
2011. ápr. 5. 15:50
 7/10 xnorkax ***** válasza:

Nekem egy terrier keverékem van, de jellemre totál foxis. :D Tényleg nem olyan egyszerű tanítani és csak olyankor pörög nagyon, ha van kedve hozzá. Igazából nálunk az segít a dolgon, hogy a sajtért bármit megtenne, így könnyebb vele bánnom. Bár ingerdús környezetben nem igazán figyel rám, gyakran elkalandozik, de otthon és a megszokott helyeken nagyon tud pörögni. Ha viszont egyszerűen nincs kedve, akkor nem csinálja, tüntetően lefekszik valahova vagy hozza a labdáját játszani. ><

Nem tudom, a tiéd labdamániás-e, az enyém csak amolyan időszakosan. Néha 60x el kell dobnom neki, máskor már a másodiknál nem hozza vissza. Apportírozni ezért nem is igazán jó vele.

2011. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a labda még a jobbik eset, múltkor egy csavarhúzót hozott oda. meg imádja a sípolós játékokat is
2011. ápr. 5. 15:55
 9/10 xnorkax ***** válasza:
Akkor ezekkel könnyen motiválhatod :)
2011. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én szukám most 3 éves,és mára a szimpla együttélésből "megtanult" minket.Lányom,próbált neki tanítani dolgokat,foglalkozott vele, semmi látványos eredménnyel.Mostanra meg szinte érti amit mondunk neki.Nem is igazán értem...Még egy évvel ezelött,úgy kellett kisurranni a kapun,mert egyből kilógott.Most meg nyitva hagyom míg pl a kocsiból behordom a dolgokat,annyit mondok maradsz,és ott marad...
2011. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!